אלבום מזכרת לאמא – האמ-אמא של המתנות

אלבום מזכרת לאמא – האמ-אמא של המתנות

אמא. מילה אחת שמכילה בחובה כל-כך הרבה רגשות, זיכרונות, בטחונות. אמא שלנו היא דמות משמעותית בחיינו, ולא משנה באיזה הקשר או באיזה סיפור חיים מדובר. היא טיפלה בנו, גידלה אותנו, ליוותה כברת דרך. היא מקור החום והחוכמה של השנים הראשונות והיא, כך אנו רוצים לקוות, ממשיכה להיות מקור של תמיכה עוד שנים ארוכות עבורנו. אלבום תמונות דיגיטלי שעיצבנו בעצמנו עבור אמא, הוא מתנה מקורית, מפתיעה ומרגשת במיוחד עבור מי שרגילה לתת לנו הרבה יותר משהיא מבקשת מאיתנו.

הנה כמה רעיונות יצירתיים לעיצוב אלבום תמונות דיגיטלי במיוחד לאמא:

  • "יומן מסע אמהי" – אלבום תמונות תיעודי: אחת האפשרויות הפופולאריות ביותר היא עיצובו והדפסתו של אלבום המתעד את צמיחתנו בחברת אמא. מתגנבים בחשאי לאלבומים הישנים, בוחרים תמונות שלנו עם אמא החל משלבי הינקות, דרך השמחות, החגים, הרגעים המאושרים של הילדות, בית-הספר, סיום התיכון, החיבוק בסוף הטירונות ועד שבגרנו, יצאנו לעולם, למדנו משפטים, הקמנו חברת קידום אתרים בגוגל והתחתנו (לדוגמא, כמובן…). בכל התחנות הללו אמא ליוותה אותנו ונוכחותה שזורה בתמונות שהנציחו רגעים מיוחדים. מוסיפים כמה מילים ליד כל תמונה והנה אלבום תמונות דיגיטלי שהוא כולו המסע שלנו עם אמא
  • "מכתבים לאמא" – קונספט מילולי יותר המתאים הן למי שמכין אלבום לבד והן למי שמכין אלבום יחד עם אחים או בני משפחה אחרים. מרכזים כמה וכמה מכתבים שנכתבו לאמא בתקופות או בנושאים שונים "זיכרונות ילדות", "כמה עזרת לי כש…" או אפילו "דברים שרציתי תמיד להגיד לך". את המכתבים בכתב היד סורקים או מקלידים למחשב, בוחרים כמה תמונות או ציורי רקע מתאימים ומאגדים את המכתבים לספר "מכתבים לאמא" המופק כמובן באמצעות תוכנה ייעודית להכנת אלבום תמונות דיגיטלי, המורדת חינם מרשת האינטרנט לאחר איתורה באמצעות כל מנוע חיפוש.
  • אלבום נושאי – אפשרות נוספת ואישית במיוחד, היא עריכתו של אלבום בהתאם לתחום עניין או תחביב של אמא. החל מספר מתכונים מיוחד, כולל צילומי המאכלים, שנעשה על פי עבודתה של אמא במטבח, דרך אלבום תמונות דיגיטלי ובו צילומי פריחות מרהיבים מטיולים משפחתיים, ועד אלבומים המוקדשים לתחביבים ותחומי עניין שונים ומשונים, כל תחום דעת מתאים להכנת אלבום קונספט סביבו, בתנאי שאוספים תמונות וכותבים כמה מילים על הקשר של אמא לתחום. ככל שתהיו יצירתיים יותר כך תוכלו להגיע ליצירה מקיפה ומקורית יותר שתשאיר את אמא פעורת פה עם קבלתה.

Comments are closed.