איך להפתיע עם מתנות לט"ו בשבט

איך להפתיע עם מתנות לט"ו בשבט?

כל אחד מאיתנו כבר סיגל לעצמו דפוסי קנייה של מתנות לחגים. בואו נודה על האמת, ט"ו בשבט הוא לא אחד מהחגים בהם אנו נוהגים לרכוש מתנות למשפחה או לחברים. אז איך בכל זאת להפתיע עם מתנות לטו בשבט? זכרו שעצם המתנה במועד זה היא כבר הפתעה כשלעצמה. מתנות לט"ו בשבט קשורות באילנות, בטבע שסביבנו, בירוק העצים ובצבעי הפרחים. מתנות לט"ו בשבט זו הזדמנות מצוינת להפתיע את יקיריכם, ולשלב נתינת מתנה להם יחד עם נתינת מתנה לטבע. קבלו לפניכם את המדריך הקצר לבחירת מתנות לטו בשבט.

מתנות לט"ו בשבט

כדי שנוכל להציע לכם מספר דרכים להפתיע עם מתנות לט"ו בשבט, אנחנו צריכים בראש ובראשונה לפרוש בפניכם את המסורת העתיקה לגבי מתנות לט"ו בשבט. לרוב, מציעות חברות מסחריות וארגונים ירוקים רכישת שתילים ועצים קטנים למען נטיעתם באחד מיערות הארץ. מתנות לט"ו בשבט מתאימות בדרך כלל ליצירת חוויה. הכוונה היא, ששתילים קטנים, עצים מזעריים, זרעי ירקות ופרחים עונתיים הם מתנות שמביאות לעשייה, ומכאן הקסם שבהן. שתילים מהסוג הזה תוכלו למצוא בכל משתלה ברחבי הארץ, כשפרחים עונתיים נעים בטווח מחירים משתנה של 5-15 ש"ח. זרעי ירקות ניתן למצוא מיובשים בשקיות ארוזות, או שתולים באדמה ומוכנים לשתילה חוזרת. מחירם של אלה ושל אלה לא עולה על מספר שקלים בודדים.

מתנות לט"ו בשבט – למשפחה

כמו שאתם יכולים להעלות על דעתכם, אין מועד טוב יותר לבלות עם המשפחה מאשר חגים. אנחנו מחכים להם, ויודעים שבימי החופש והחג נוכל לבלות בקרב האהובים שלנו, ולחוות ביחד הנאה משותפת. מתנות לט"ו בשבט הן הזדמנות שלכם ליצור יחד עם ילדכם חוויה משותפת – נסו להפתיע את סבא וסבתא. על גבי עץ בחצר או בקרבת הבית תלו תמונות של המשפחה. בעזרת שתילים קטנים וחדשים פתו את סבאו סבתא לבוא אתכם החוצה לשתול את הירוק החדש, וכך תוכלו להפתיע אותם. טיפ קטן: אם תעטפו את התמונות בניילון קשיח – התמונות ישמרו ויהיו לכם למזכרת על גבי העץ למשך חודשים רבים.

מתנות לט"ו בשבט – נטיעות

כשנותנים למישהו מתנה, רוצים שהוא ידע שמאחורי זה עומדת השקעה וחשיבה עמוקה. מתנות לט"ו בשבט יכולות להיות שני הדברים גם יחד. נציע לכם אפשרות אחת: קחו את עובדי החברה שלכם ליום שכולו כיף. תאמו עם אחד מהארגונים הירוקים, הגיעו למקום, ונטעו עצים ביער הצעיר. החוויה  המשותפת תהיה לגיבוש חברתי יוצא דופן. יחד עם זאת, תוכלו לפנק את העובדים במתנות לט"ו בשבט כמו סלסילת פירות יבשים, זר פרחים עונתי וצבעוני או מארז מהודר של יינות מקומיים. במהלך הנטיעות עצמן תוכלו לחלק כובעים חדשים עם סמל החברה או חולצות מודפסות שיעלו חיוך על פני כולם.

ואל תשכחו לתת מתנות לחנוכה לאנשים החשובים לכם.

אתרים ממולצים :

Comments are closed.