מה קנית לי?

מה קונים לעורך דין לדיני עבודה? איזו מתנה יכולה להלום את טקס סיום הלימודים שלו למשל? מה תהיה המתנה האולטימטיבית? כזו שמצליחה גם לרגש אבל גם להיות מספיק פרקטית כדי לשמש אותו בעתיד? אוף, לקנות מתנות זה קשה מאד, לא רק לעורך דין דיני עבודה גם לכל אחד אחר, גם לרופא, לנגר או למוזיקאי כי לקנות מתנות זה מסובך. מתנה טובה היא משהו חמקמק מאד. חייבים לחשוב מה האדם אוהב, מה מרגש אותו, מה יעלה חיוך על פניו, לוודא שמה שעולה לנו לראש כרעיון אפשרי זה לא משהו שכבר יש ברשותו וכמובן להתחשב בתקציב שלנו, שלא פעם יהיה מוגבל.

נדמה שלגברים במיוחד קשה לרכוש מתנות. לנשים זה יותר פשוט, קוסמטיקה, איפור, בגד יפה, זה די קל, אין אישה שתגיד לא לתכשיט הורס ואף אחת לא אומרת לא ליהלומים כך גם אם זו מתנה שחוזרת על עצמה, כך שאופציה טובה ובטוחה קיימת באופק בכל מקרה. עבור גברים זה קצת יותר מורכב.

גברים משוגעים על צעצועים. זה כנראה משהו בהתפתחות שלהם שגורם להם להישאר ילדים גם בגיל שבעים. אם יצא לכם להיכנס לחנות מתנות לגבר וודאי אתם יודעים מה הכוונה. כל החנות עמוסה צעצועים רק של מבוגרים, עט שהוא גם מצלמה, פנס שנתלה על הראש משל הם כולם חוקרי מערות, גלובוס מעץ, חרב אצטקית עתיקה וכהנא וכהנה הברקות.

יש את המתנות הסטנדרטיות כמו ביגוד, נעליים או מקרר יין וגם מקררי אמנה. אלו יהיו מוערכים, בוודאי אך בל נתבלבל, מתנה מהסוג הזה לא תזכה אתכם בזיקוקי אושר ונפנוף ידיים מטורף באוויר המצביע על שיגעון של שמחה. סביר להניח שפתיחת המתנה תסתכם בחיוך גדול ונשיקה. אם אתם רוצים לזכות בסצנת האושר הגדולה הגדילו נא את סכום הכסף המדובר.

כעת, אם תקציבנו גדול יותר נוכל להרחיב את החיפוש לכיוון ג'דג'טים סקסיים שכיום מהווים את חלומו של כל גבר. אייפד 2 או אייפון משוכלל, כל מה שיש לו צג דיגיטלי ואפשר גם לשחק בו גם לצפות בו בסרטים וגם לגלוש באינטרנט, זה בסדר גמור אם המכשיר עושה רק חלק מהפעולות, הם בהחלט יכולים לחיות עם זה. התגובה למתנה בדמות עניבת משי תהיה שונה מאד מהתגובה למכשיר דיוידי משוכלל לרכב. אתם אולי בטוחים שעניבה זה מה שהוא צריך אבל הוא חושב אחרת והדיוידי הזה זה ממש משהו שהוא חייב.

אולי בעצם לא כל כך קשה לרכוש לגברים מתנות, אולי זו רק התדמית ובעצם זה די פשוט. מסתכם פשוט במשהו עם צג. לגברים מבוגרים יותר שהצעצועים שלמעלה לא מרגשים אותם ופוסחים מעל ראשם אפשר לפנק בהצטרפות מפתיעה לאחד מאותם טיולים מאורגנים למשל. טיולים מאורגנים יש בארץ ובחו"ל ויכולים להיות מתנה מפנקת במיוחד. בלי אייפונים, בלי אייפדים ובלי שום הבהובים וקולות, רק אתם והפינוקים שבטיול.

אתרים מומלצים : ego-c

Comments are closed.