משלוחי פרחים לכל מועד ועת

בימים האחרונים כולנו מרגישים את מזג האוויר האביבי שעתיד להחליף את החורף. בואו של האביב מסמל יותר מכל את קרבתו של חג הפסח. לקראת חג הפסח, יותר ממליון בתי אב בישראל עורכים ניקיונות בכל  הבית, מקשטים את הבית בפרחים ומסדרים פינות בבית שהזניחו במהלך השנה. ממש לקראת בואו של החג עם ישראל עורך משלוחי פרחים למשפחה, מכרים וחברים, וזה מה שתורם לנו הישראלים להיכנס אל רוח החג.

חנויות הפרחים נערכות כבר חודש לפני לקראת משלוחי הפרחים בחג הפסח. הם נערכות לתגבורים של המוקדים הטלפוניים שלהם ונערכים להזמנות פרחים גדולות בשבוע שלפני החג ובשבוע החג. לעיתים חנויות הפרחים קורסות מרוב עבודה ולחץ והן נאלצות לדחות משלוחי פרחים ליום שלמחרת החג מפאת הזמנות רבות וחוסר זמן. לכן, מומלץ לבצע משלוח פרחים כבר לפני בוא החג וזאת על מנת להבטיח שזר הפרחים שלכם יגיע ליעדו בזמן. מומלץ לבצע הזמנה טלפונית או אינטרנטית וזאת על מנת לחסוך אפוא גם בזמן שלכם – אין צורך להגיע לחנות על מנת לבצע הזמנה.

רשתות הפרחים הגדולות נערכות לחג הפסח ולמשלוחי הפרחים המאסיביים בדרך מעט שונה: החברות הללו מעדיפות שלחסוך בכוח אדם ועל כן עורכות מבצעים למזמינים זרי פרחים באמצעות אתרי האינטרנט הייעודיים שלהם. כך יוצא שלקוח שמזמין משלוחי פרחים באמצעות האתר משלם פחות מאשר לקוח שמזמין זר פרחים מהחנות דרך הנציגים הפרונטאליים. היות וענף הפרחים הוא ענף תחרותי מאוד, רשתות הפרחים הגדולות נמצאים בקדמה הטכנולוגית בתחום ההזמנות והמשלוחים ורובן מספקות חיווי במסרונים כאשר משלוחי הפרחים הגיעו ליעדם.

בהזמנת משלוח פרחים באמצעות האינטרנט מומלץ לוודא כי הקשתם כתובת יעד נכונה – אינכם מעוניינים שזר הפרחים יחד עם הברכה המקורית שלכם יגיע לאדם הלא נכון. על כן, רצוי לבדוק פעם נוספת בשלב הזנת הפרטים עבור משלוחי פרחים כי פרטי הנמען אכן נכונים. לעיתים קיימים בניינים עם שתי כניסות נפרדות, לכן מומלץ גם לציין עבור מבנים אלו באיזו כניסה מדובר וזאת על מנת שזר הפרחים יגיע ליעד המבוקש במהרה וללא בעיות.

Comments are closed.