מתנה לתינוק

מתנות לתינוק נמצאות במגוון רחב שהבחירה בתחום הזה אינה מסתיימת ונהיית קשה מיום ליום עקב התפתחות הטכנולוגיה והתקדמות העולם והמוצרים המיוחדים שנמצאים על המדף לטובת התינוק מבחינה קוגניטיבית, מוטורית ושכלית. ישנם כמה טיפים חשובים לפני בחירת המתנה על מנת שתהיה שימושית ונחוצה לתינוק והם :

  • בחירת המתנה שתתאים לכל תינוק ותשמש אותו כמו סט משולב של חיתולים, שמפו, מברשת, מטרנה, מספריים, מגבונים לחים ועוד – דברים אלו תמיד חשובים והאמא החדשה צריכה אותם יותר מכל לטיפול בתינוק ושמירה עליו.
  • אם הינכם קרובים להורים, ידידים, חברים טובים אז כדאי לשאול אותם מה אפשר להביא כמתנה שהם ירצו לקנות לתינוקם וכך תחסכו מהם לקנות אותו מוצר או מתנה שתשמש אותם וממש מה שהם צריכים.
  • במידה והחלטתם לקנות מתנה משותפת עם חברים כדאי לבחור באחד מהרהיטים של החדר ולהודיע להורים לפני שיקנו אותו כך שיוכלו גם לגיד לכם מהו הצבע שיתאים לחדר, מהו הרהיט שצריכים או חסר להם.
  • תודיעו לפני קניית מוצר יקר לתינוק כמו רהיט, אמבטיה או כל פריט אחר שאולי ההורים קנו אותו כדי שלא יצטרכו ללכת ולהחליף אותו כי אולי לא יהיה להם זמן להחליף חרי שהאישה תלד.
  • ישנם מצבים שאתם מתלבטים מה לקנות וקשה להחליט או לשאול את ההורים אז המתנה הכי כדאית תהיה סכום כספי שהקצאתם אותו למתנה, לשים אותו במעטפה עם הקדשה מיוחדת ובזה ההורים יוכלו להשתמש בכסף לקניים דברים שצריכים אותם ולא רק לבייבי.
  • טיפ חשוב מאד- במקרה וקיבלת החלטה לגבי מתנה לתינוקת שתקנו וראיתם שהיא מתאימה חשוב לבקש ממחנות שממנו קניתם פתק החלפה ולהצמיד אותו למתנה. וצריך כמובן להזכיר להורים שיוכלו להחליף תוך 14 ימים מיום הקנייה כי אולי היא לא תמצא חן בעיני ההורים יש להם את הזכות להחליף אותה ולקנות משהו יותר מתאים.

 

Comments are closed.