מתנות לחנוכה

מתנות לחנוכה נחשבות המתנות הכי יפות בחג הכי יפה ומיוחד בשביל כולם , גם נשים, גברים, ילדים, וצעירים .להפתיע מישהו במתנה מיוחדת בחג תמיד נחשב לרעיון מקסים, מסקרן, ייחודי ומשמח ביותר שלא נשכח לעולם , מתנה לחנוכה יכולה להיות כל מיני אופציות שונות שיכולות להעיד על החג ולהוות סמל מיוחד בכל הזמנים שבאמת המתנה התקבלה בחג החנוכה , כמו למשל, נרות מכסף, סיר מיוחד לטיגון של הסופגניות, תבניות לסופגניות, מצעים לשולחן או לבית שמצויירים בחנוכייה או סופגניות יפות המתאימות למקבל המתנה, ובטח מתנה מיוחדת של חנוכייה מכסף מפוארת שכל שנה תקשט את אמצע השולחן, שבזמן התפילות מי שהביא את המתנה בטח יבורך וייזכרו בו.

מתנה בימי החנוכה לבני המשפחה נחשבת למסורת שהתחילה לפני הרבה זמן, ישנם מגוון רחב של מתנות המוצעות לרגל יום חנוכה שמעוצבים בצורה וסגנון המתאים לטקסי התפילות בימים אלו. רוב רשתות השיווק, חנויות הבית והצעצועים לילדים יוצאים במסעי פרסום של הנחות, חיסולים ומבצעים רבים על מתנות ומוצרים שונים במיוחד במועד של החנוכה אם לבית, לגינה, למטבח , צעצועים, כלי מיטה , בגדים והרבה מוצרים אחרים . זהו חג שבדרך כלל בא בסוף השנה הלועזית , ובתאריכים האלו רוב החנויות ורשות השיווק נמצאים בתקופה של ספירת מלאי וסוף שנה של הרבה דגמים ועודף מלא. כאן מתחילה התחרות בין החנויות שכל אחת רוצה למכור כמה שיותר לפני שתתחיל בספירה ותצבור את הרווח הכי גדול שאפשר, אז כל מה שיש במלאי של אותן חנויות יימכרו במחירים הזולים ביותר על מנת להתחיל ולבדוק כמה נמכר ומה הרווח, לכן חג החנוכה הוא חג מיוחד מאד גם למה שהוא מסמל וגם לתקופה שבו הוא מגיע .

אז לא למהר ולחשוב על רעיונות למתנות לפני זמן רב מהחנוכה , עדיף לחכות ולבדוק מבחר המתנות המוצעות שיתאימו למי שמיועדת המתנה למשל אם הוא ילד אז עדיף לבדוק ברשתות הצעצועים כמו טויס.אר.אס או כפר השעשועים ועוד ואם המתנה לבחורה , חברה או ידידה, לבדוק בחנויות הבגדים והתכשיטים השונות. מתנה לבית, אפשרי לבדוק ברשתות שיווק של מצעים, וילונות, מוצרי בית ומטבח וכו'.. ואם זה לגבר אז בגדים או בשמים בכל הרשתות יהיה ביניהן תחרויות ענקיות … פשוט לחפש מה עדיף ומה כדאי .

שיהיה חנוכה שמח

Comments are closed.