מתנות ליום האהבה

בישראל, יום האהבה נחגג פעמיים. פעם אחת בפברואר, ביום האהבה הבינלאומי, הוולנטייז דיי. פעם שנייה באוגוסט, בט"ו באב, היום בו בעבר נערות העיר נהגו ללבוש לבן ולרדת אל הבאר למצוא חתן. בזכות עובדה זו, זוגות ישראליים הנם ברי מזל, מאחר והם יכולים להוכיח את אהבתם זה לזו פעמיים בשנה, בעיקר באמצעות מתנות ליום האהבה.

יחד עם ימי השנה למיניהם, בין אם יום השנה להיכרות ובין אם יום הנישואים, בני זוג מוצאים עצמם מחפשים באופן תדיר מתנה לבני זוגם. דבר אשר יכול לשגע גם את האנשים האפקטיביים ביותר מאתנו. לכן, ריכזנו לפניכם הצעות אחדות עבור מתנות ליום האהבה, איתן תוכלו להפתיע את בני הזוג ולהוכיח עד כמה אתם באמת אוהבים אותם.

תכשיטים

אומרים כי יהלומים הם חבריה הטובים ביותר של האישה. קלישאה זו הנה נכונה ביותר, אך עקב מחירם הגבוה, הפעם היחידה בה אישה תקבל יהלומים תהיה בדרך כלל בעת הצעת הנישואין. עם זאת, ניתן לפנק את בת הזוג בתכשיטים אחרים, כגון עגילים או שרשראות. דבר זה הנו אופציה טובה עבור מתנה לאישה. מחד, ישנם תכשיטים שלא עולים יותר מדי ומאידך הם מעטרים את גופה ועונים בדיוק על טעמה הייחודי.

תכשיטים יכולים להיות מתנה טובה גם לבן הזוג. בחורים רבים אוהבים טבעות או שרשראות. ניתן לרכוש לבן הזוג את התכשיט המועדף עליו, ללא עלות גבוהה מדי. למטופחים יותר מביניהם, ולאלו הנוהגים ללבוש חליפות ביומיום, ניתן לרכוש חפתים מעוצבים, המחזיקים את קצות השרוולים.

בילוי רומנטי משותף

מתנות ליום האהבה יכולות להיות חוויה מסוג כלשהו המאפשרת לפנק את בן או בת הזוג בבילוי זוגי ורומנטי. ניתן לערוך טיול רומנטי  בחוף הים, בזמן השקיעה. לטיול זה ניתן להוסיף סל פיקניק ולשבת לצד הגלים ולצד בני הזוג, ולצפות בשמש היורדת אל המים. כמו כן, אפשר ליהנות מיום מפנק בספא. בילוי זה הנו אפקטיבי ומפנק במיוחד מאחר ושני בני הזוג יכולים להירגע מהשגרה המלחיצה, ליהנות ממגוון טיפולים בהתאם להעדפותיהם ולבלות את יום האהבה באופן מושלם.

 

עוד משהו שיעניין אותך:
הרבלייף – אורח חיים בריא
הרבלייף
הרבלייף בטוויטר, הרבלייף – תזונה נכונה, הרבלייף בפייסבוק

Comments are closed.