מתנות לעובדים

מקום העבודה שלנו הוא המקום בו אנו מבלים לפחות שליש מחיינו. יש המבלים בו אפילו חצי מחייהם. שם אנו מבלים את רוב שעות האור, השעות בהן אנו ערניים ופוריים. זו רק אחת הסיבות לכך שכה חשוב שמקום העבודה שלנו יהיה נחמד אלינו, וכמובן שאנחנו נהיה נחמדים אליו.

אז כמובן שהמקום עצמו הוא לא העניין, אלא האנשים שעושים אותו – הבכירים והזוטרים מאיתנו, הקולגות שלנו, המנהלים שלנו והכפיפים שלנו.

האם שאלתם את עצמכם מה אתם עושים כדי להפוך את מקום העבודה שלכם למקום שמחייך אליכם בבוקר ומחכה לכם בחיוך גם בבוקר שלמחרת?

מה לעשות שבתרבות המערבית, אחת הדרכים להביע את הוקרתנו לאחרים היא על ידי מתנות. אז נכון שיש הגורסים שתרבות המתנות היא תעשייה כלכלית קשה, אבל מכיוון שאנו חיים בסביבה כלכלית, הדרך שלנו יכולה להיות רק למצוא את הדרך לשלב אותה עם דברים אחרים ולא להתעלם ממנה.

כשהחגים מגיעים, אף אחד לא באמת יכול להתעלם מהם אם הוא לא רוצה להיתפס כמיזנתרופ. ומכיוון שטו בשבט ממש בפתח, הכנו לכם כמה רעיונות מגניבים שתוכלו להעניק מתנות לטו בשבט ועדיין לשלב גם פן אידיאולוגי.

מכיוון שטו בשבט הוא חג שעוסק באדמה, למה שלא נמנף את הגל הירוק ונחשוב על מתנות אקולוגיות, בעלות אופי ירקרק? יש כמה פנים למתנה כזו. אפשרות אחת, במיוחד כשאנחנו מדברים על מתנות לעובדים, היא מתנה מחומרים ממוחזרים, ולאו דווקא כזו הצומחת מן האדמה. פריטים רבים העשויים עץ או נייר, עשויים חומרים ממוחזרים מבי שתדעו על כך אפילו. ישנן ערכות שלמות של כלי כתיבה, לוחות מודעות, יומנים, מחברות וכדומה, העשויים נייר או עץ ממוחזר, שתהליך הפקתם לא פגע בעצים נוספים ולכן גם לא באדמה. מה מתאים מזה כ מתנה לעובדים לכבוד טו בשבט?

גם פריטי ריהוט, כמו שרפרפים, שולחנות, כסאות וכדומה, יש העשויים מעץ ממוחזר, אם כי עלותם גבוהה יותר מן הסתם ולא בטוח שיתאימו למי שמבקש למצוא מתנות לעובדים. בכל מקרה, אל תחפשו מתנה שהאידיאולוגיה שלה תהיה מקובלת על המקבל שלה. לפעמים אתם לוקחים על עצמכם סוג של שליחות, להפיץ את הבשורה, ולא תמיד צריך מילים כדי לעשות את זה. לפעמים מתנה ששובה את לב המקבל יכולה לעשות את העבודה שהרבה מילים והטפות לא יעשו. אז ותרו על הנסיון לכשנע, ופשוט מצאו מתנה ירוקה שלא פגעה בדבר, ורק הוסיפה לעולם עוד חיוך, ואתם את שלכם עשיתם.

אתרים מומלצים : כרטיסי ביקור | משרד פרסום

עופר אלשיך עופר אלשיך -פייסבוק

Comments are closed.