מתנות לפסח

הדפסת הגדת פסח כאלבום תמונות – צבעים חדשים לסדר המשפחתי

מחפשים דרך לגוון ולצבוע בצבעים חדשים את טקס קריאת ההגדה המסורתי? רוצים לגוון את ליל הסדר מעבר לדברים הסטנדרטים כמו יין לפסח,צלחות,כוסות ועוד? חידוש שיאפשר תוספת עניין בהגדה ובתכניה לדור הצעיר והמבוגר כאחד? כזה שיעניק לקריאה תוספת וצביון אישיים או משפחתיים ייחודיים? הדפסה של הגדת פסח אליה הוספו צילומים וטקסט אישיים הם פתרון מקורי, קל להפקה ומהנה לשימוש. בדומה לאופן בו מופק כיום כל אלבום תמונות על-ידי שימוש בתוכנה ממוחשבת, תוכלו להזמין הגדות פסח עם תמונותיכם וקטעים שכתבתם. הגדות כאלה הן לא רק דרך נהדרת לתוספת לליל הסדר עצמו, הן יכולות להפוך גם מתנות לפסח עבור האורחים המסובים איתכם.

אלבום תמונות משפחתי הוא אחד האוצרות היקרים ביותר לליבנו, אז למה שלא נשתמש בו גם כאשר אנו מחפשים רעיונות של מתנות לפסח? ומדוע שלא נשלב את היתרונות המרגשים שבסידור אלבומים, עם אחד הטקסים החשובים ביותר שלנו כיהודים? השילוב בין הגדת הפסח ובין המגע של אלבום תמונות, יאפשר לכם קבלתו של ספר בעל קדושה דתית ובעל חשיבות משפחתית שאין להפריז בעוצמתה. אך הפקת הגדה מודפסת מאפשרת שימוש גם שלא במסגרת המשפחתית, אלא כמתנה לצוותי עובדים, יושבי חו"ל או חברים ממעגלים שונים.

מתנות לפסח- כמה טיפים ואפשרויות להדפסת הגדת פסח מיוחדת

–          הדרך להדפסה היא פשוטה ביותר: כל שיש לעשות הוא להיכנס לאתר של חברה המתמחה בהפקת אלבום תמונות דיגיטלי המציע מבצעים של הפקת הגדות ולפעול לפי הנחיותיהם – לשלוח כמה תמונות וטקסטים ולשתול אותם במקומות מיועדים. היתרון הגדול של הדפסה כזאת – אין צורך כמעט בעבודה – אנשי האתר כבר שתלו את הטקסט בשבילכם, עיטרו את ההגדה והשאירו מקום במיוחד לתמונות ולטקסטים שלכם.

–          נסו לחשוב מראש מי יהיו המסובים סביב שולחן הסדר ובקשו מהם להשתתף בהכנת ההגדה המיוחדת – להעביר אליכם תמונה שלהם, ציור סרוק פרי ידיהם או ברכה שכתבו למשתתפים. כאשר יאחזו בידיהם את ההגדות בהן שולבו הדברים שהעבירו הם יוקירו את הרעיון וישמחו לגלות כי תרמו לו את תרומתם.

–          הדפסת הגדה לאירועי פסח והרמת כוסית בחברות ומפעלים – הגדות אלה יוכלו לשמש בתור מתנות לפסח מקוריות לעובדים, תוך שילוב בתוכן של קטעי מלל ותמונות ייחודיים להווי צוותי ומקומות עבודה שיהפוך את ההפקה לשילוב משמח בין ההגדה לבין אלבום תמונות קבוצתי סנטימנטלי.

–          ניתן להדפיס הגדות ולשלחן כחלק מסל מתנות לפסח גם למקורבים ובני משפחה שלא יחגגו איתכם השנה. כך תוכלו לשתף אחרים, יושבי הארץ או התפוצות, לא רק ברוח החג ומסורותיו, אלא גם בקורה איתכם וכמובן תשמחו אותם בעצם מעשה המתן המקורי.

Comments are closed.