מתנות מקוריות

בחירת מתנה לרגל יום הולדת או אירוע מיוחד לעיתים עלולה להיות מסובכת וקשה משחשבתם. בבחירת מתנה עלינו לקחת בחשבון יותר מדי פרמטרים ולהגיע לתוצר סופי שירצה את כל הצדדים – בראש ובראשונה את מקבל המתנה אך כמובן גם אותנו. הפרמטר העיקרי אשר משפיע על המתנה הוא התקציב. עלינו לבחור בתקציב מוגדר מראש למתנה ולאחר שבחרנו בתקציב לגשת לחנות ולבחור במתנה. כאשר מדובר בבחירת מתנות מקוריות כמו מקררי יין, פרמטר התקציב מקבל פחות חשיבות היות ומדובר על מתנות שלא תמיד דורשות תקציב גבוה אלא יותר השקעה וזמן.

בואו נהייה גלויים, לעיתים גם לנו נמאס לקבל ברכה מוכנה וזר פרחים בנאלי ומשעמם כמתנת יום הולדת מהדודה שגרה בחדרה. המתנות השגרתיות והמשעממות הללו ממזמן יצאו מהאופנה, ונדמה כי הן משמשות כמתנות "ברירת מחדל" שלא הוקדשה בבחירתם מחשבה, השקעה או זמן. בבחירת מתנות מקוריות קיים אלמנט אישי יותר, שמגדיל את ערכה של המתנה, בלי קשר לעלותה. אין ספק שמתנות מקוריות לעולם לא נשכחות ונשארות חקוקות בזיכרונותיהם של מקבלי המתנה לאורך שנים ארוכות.

אין ספק כי מתנה מקורית תמיד תהיה עדיפה ממשלוח זר פרחים. במחשבה על בחירת מתנה מקורית מתוך מגוון עצום של מתנות מקוריות חשוב לא לקחת בחשבון רק את פרמטר התשלום. במחיר השווה ערך למשלוח זר פרחים ממוצע אפשר להכין אחלה מתנה מקורית – גם מחומרים בסיסיים. לדוגמא, ניתן להדפיס חולצה או מגבת עם כיתוב מיוחד והקדשה אישית.

אפשר לתמיד לשלב מתנות של יצירה

 

 

Comments are closed.