קידום אתרים בגוגל

אחד הדברים הכי מדוברים בשנים האחרונות זה קידום בגוגל. אני רוצה לפני הכל להוריד את הכובע בפני חברת גוגל, היא הפכה כל כך גדולה וחזקה עד שהיא יצרה המון תעשיות סביבה. תחשבו מה היה קורה לקידום אתרים בגוגל, אם לא היה בכלל גוגל.

אז באמת דבר ראשון לפני שמתחילים בכלל לדבר, כל הכבוד לכם החברים בגוגל, שיחקתם אותה בגדול. אחרי שאמרנו את זה בואו נתקדם קצת. האם קידום בגוגל הוא דבר כל כך נפלא עד שכל אתר חייב לשכור לעצמו שירותי קידום אתר בגוגל.

אני אנסה לעבור על כמה יתרונות של קידום אתר בגוגל ולהציע חלופות שיכולות אולי להקל על התהליך הזה, קריאה מהנה, מקווה שתיהנו מזה.

1. חשיפה- הרי יש באינטרנט היום בלי להגזים מיליארדי אתרי אינטרנט. נניח שהאתר שלי עוסק בתחום האוכל, איך אני יכול להיחשף לגולשים שלי בלי להיות בעמוד הראשון? אם אמרתם פרסום אז אתם בהחלט צודקים, הבעיה היא שזה עולה הרבה כסף.

הפיתרון המושלם לחשיפה הוא קידום בגוגל, ברגע שתהיו בעמוד הראשון ביטוי המפתח של האתר שלכם והחברה שלכם, אתם לא תאמינו עד כמה אנשים יתחילו להכיר אתכם. מבחנים שנעשו באמריקה על הורים טריים, הראו שהם מכירים היטב את שמות האתרים הנמצאים בעמוד הראשון בביטוי מתנות לילדים, מגניב לא?

2. מכירות- להיות בעמוד הראשון, אחרי קידום האתר בגוגל, זה אומר למכור הרבה יותר באינטרנט. זה נחמד לכל עסק כאשר המכירות שלו מתבצעות באינטרנט ללא צורך לשרת את כל הלקוחות בחנות האמיתית. הרי לקוח שמגיע לחנות שלכם, עושה לכם הרבה יותר עבודה.

אם תשקיעו בקידום אתרים בגוגל, הרבה פחות לקוחות יגיעו אליכם לחנות. זה כבר מעולה.

3. תדמית מצליחנית- הרבה יותר נחמד לדבר עם לקוח פוטנציאלי בטלפון ולהגיד לו: תרשום בגוגל את המילה מתנה, אני האתר הראשון, תיכנס תראה מה אתה אוהב ודבר איתי. איזה תחושה של עוצמה, נכון?

בסופו של דבר, עסק שלא קיים היום באינטרנט, הוא למעשה לא קיים בכלל, אז אני מזכיר לכולכם: קידום אתרים בגוגל- תשקיעו עכשיו ולא תצטערו אחר כך.

דבר שחשוב לי להדגיש לכל בעלי האתרים זה הנושא של כתיבת תוכן. גם אם אין לכם כסף לקידום האתר שלכם בגוגל, עשו לעצמכם טובה קטנה ותשקיעו לפחות בשירותי כתיבת תוכן, זה לא יקר כל כך ושווה כל שקל שתשקיעו. רק תזכרו: קידום בגוגל- שם אותך בתודעה.

Comments are closed.