מתנה משותפת כיתתית ליום הולדת

אם אתם חוגגים בקרוב את יום הולדתם של בנכם או בתכם במסיבת יום הולדת לחברים מהכיתה או מהגן כדאי שתקלו על ההורים של החברים ותשמחו את ילדיכם בכך שתזמינו את כולם לתת לילדיכם מתנה משותפת במקום הרבה מתנות קטנות.

שיטת המתנה המשותפת ליום הולדת של ילדים הינה גישה חדשה, הזוכה להתלהבות רבה בקרב ההורים שהינה חכמה וחסכונית מבחינה צרכנית, בעלת ערך חינוכי לילדינו ותורמת לשמירה על הסביבה.

כאשר החברים לכיתה מתאגדים ביחד ומעניקים לילדיכם מתנה משותפת הם יכולים לתת ביחד הרבה יותר ולהגשים רצונות וחלומות של חבריהם. הם מעניקים מתנה אשר תלהיב את החבר, תתרום לו ותספק לו עניין לאורך זמן וזאת במקום עשרות מתנות קטנות שיאכזבו אותו והוא ישכח מקיומן כבר למחרת.

מתנה משותפת ליום הולדת יכולה לכלול משחק אחד גדול כמו למשל סל גדול לחניה, טיסן שלט ענקי, זר מתוק ,שולחן כדורגל איכותי או  לחלופין יכולה להיות מורכבת  ממספר משחקים וצעצועים כמו למשל, לגו ופליימוביל, מכונית שלט או ערכת מדע לבנים או משחק קופסא איכותי, בית בובות, ערכת יצירה או פוף לבנות).

גם ההורים של החברים נהנים מכך שהילדים שלהם נותנים מתנה משותפת כיתתית. הם חוסכים את הנסיעות לחנויות אשר גוזלות מהם זמן רב ולעיתים מחייבות אותם לרכוש מתנות נוספות לילדיהם וכן הם מקטינים לרוב את עלות המתנה מ 40-50 ₪ ל 25 – 30 ₪ מכיוון שאין יותר הכרח לרכוש מתנה בסכום הגבוה מהתקציב רק מכיוון שלא נמצאה מתנה סבירה בסכום זה.

לסיכום, מתנה משותפת כיתתית מקלה על ההורים ונותנת ערך הן למקבל המתנה ולהן למעניקי המתנה.
אתרים מומלצים :

Comments are closed.