מתנה לאישה

כל הגברים נלחצים כאשר הם צריכים לעשות פעולה אחת מיוחדת מספר פעמים במהלך השנה. לקנות מתנה לאישה שחיה איתם. כמובן שלרוב מדובר בימי הולדת, ימי נישואין או סתם כאשר אנחנו רוצים לתת לה הרגשה מיוחדת בלי שום סיבה מיוחדת. אז מה בעצם גורם לנו לחשוש כל כך מקניית מתנה, הרי בסופו של דבר אנחנו רוצים לעשות רק טוב…

כאן בדיוק מתחיל הבעיה. אנחנו רוצים לעשות ולבחור את המתנה כמו שצריך אבל לא יודעים איך בדיוק. הכרויות נשים:  אנחנו מכירים טוב מאוד את הנשים שלנו, עד כמה שאפשר להכיר אישה…אבל החברות שלה לפעמים מכירות אותה יותר טוב אז שאלו אותן! חוץ מזה אנחנו תמיד מנסים לעמוד בציפיות שלהן, לתת להן את מה שהן רוצו, מבלי לפגוע בהן ומבלי לגרום להן לכעוס עלינו כי "אנחנו לא מכירים אותן מספיק טוב" … שוב…

אז מה הדרך הטובה ביותר לקנות את המתנה המושלמת לאישה שחיה איתך? הדרך הבטוחה שבה כמעט ואי אפשר לטעות היא לקחת איתך חברה טובה של אשתך שתלווה אותך ותעזור לך לקנות את המתנה. לרוב נשים חולקות את עם השנייה בדיוק את הבעיות הללו, מה הן רוצות הגבר יקנה להן אבל בטוחות שהוא לא ידע. קבלת עזרה מהחברה הטובה יעזור לכם לעקוף את הבעיה הזו ולתת לה בדיוק את מה שהיא רצתה.

מצד שני, לכל מטבע יש שני צדדים. אותה חברה טובה שאותה לקחתם איתכם תספר לכם בדיוק מה האישה רוצה ומשם כבר לא תוכלו לחזור לאחור. בין אם מדובר על ניתוח הרמת חזה, נופש מדהים באילת,  חופשה בתאילנד או את הטבעת האחרונה מהקולקציה המאד יקרה של   H. STERN  אתם תהיו חייבים לקנות אותה, כי אם כבר שאלתם, אתםלא יכולים ללכת לאחור.

אז שוב, חשוב מאד שתכירו את האישה שאתם חיים איתה ואם במקרה אתם עדיין לא יודעים מה לקנות לה חשוב מאד שתכירו גם את החברה הכי טובה שלה. ושתדעו מראש שאם אתם הולכים לאופציה הזאת, יכול להיות שתשלמו ביוקר, אבל בטוח שתפגעו בול.  לפעמים זה שווה את כל השקט שיהיה לכם אחר כך… לפחות עד השנה הבאה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.