מתנות ליום האישה

מתנות ליום האישה הן מתנות אשר לא ניתן להעניק כלאחר יד, יש צורך להשקיע בהן מחשבה עמוקה. בניגוד גמור למתנות שבדרך כלל מעניקים לרגל אירועים אחרים (כמו מסיבת רווקות), מדובר  במתנות אשר מעניקים במועד שבנוסף על היותו חגיגי, יש לו גם פן עמוק יותר. במאמר זה נמליץ לכם על מספר מתנות ליום האישה וגם ניתן לכם טיפים לבחירת מתנה הולמת.

כיצד לבחור מתנות לרגל יום האישה?

  • מתנה מעצימה –מתנה ליום האישה צריכה להעצים את הנשיות של האישה ולחגוג אותה. לכן אי אפשר להסתפק במתנות כיפיות אשר מעניקים לאירועים אחרים, כמו מסיבת רווקות, אלא יש להקדיש מחשבה למציאת מתנה שבאמת תעצים את האישה ותחזק אותה בחיי היום יום.
  • מתנה נשית – יום האישה, כשמו כן הוא, מוקדש אך ורק לנשים. פירוש הדבר שמומלץ להעניק מתנה נשית, כזו שתדבר אל מקבלת המתנה בתור האישה שהיא. יחד עם זאת, מומלץ להיזהר שלא להעניק מתנות שהן "נשיות" בעיני גברים בלבד, זאת אומרת, לא דברים שקשורים למטבח או לניקיון. כל אישה הינה ייחודית בפני עצמה, לכן יש להעניק מתנה שהינה נשית ואישית גם יחד.
  • מתנה חווייתית –מתנות חומריות בדרך כלל מרגשות לזמן קצר או הולכות לאיבוד לאחר זמן מה. מתנה חווייתית, לעומת זאת, משאירה את חותמה ומותירה זיכרונות נעימים לאורך זמן רב.

רעיונות למתנות לרגליום האישה

  • יום של פינוקים –אם אתם רוצים לשמח את האישה שאתכם, קחו את האישה ליום מלא בפינוקים: טיול בחיק הטבע, פיקניק, מסאז'ים מפנקים, סרט, הצגה וכל מה שהיא אוהבת.
  • ספרים מעוררי השראה –יש לא מעט ספרים מעוררי השראה המיועדים לנשים, בין אם מדובר בספרים מאת נשות עסקים או ספרים שנכתבו על ידי נשים שעברו מהפך כלשהו בחיים שלהן. הענקת מתנה זו עשויה להיות מתנה שתשנה חיים.
  • בישול ארוחת ערב –נשים, וגם הפמיניסטיות ביניהן, אוהבות שגברים מבשלים להן, פשוט כי הן אוהבות להתפנק מדי פעם. אם אתם רוצים להשקיע באמת, פנו לעצמכם ערב ותבשלו לאהובת לבכם את כל המאכלים האהובים עליה.

 

עוד אתרים בקבוצה: תיק השקעות, עופר אלשיך, רכב למכירה

Comments are closed.