מתנה לחבר לשנה

כל מערכת יחסים רומנטית בין שני אנשים מורכבת מאינספור רגעים, קטנים כגדולים, אשר מהווים את היסודות לתחילת הדרך וכמובן גם להמשכה (אירוסין, מסיבת רווקים, ורווקות, חתונה…). בין אבני הדרך החשובות ביותר בחיי הזוגיות ניתן למנות את יום השנה הראשון, היום שבו, ממש לפני שנה, נפגשתם בפעם הראשונה והתאהבתם. מדובר באירוע אשר הינו לא פחות ממכונן, ולכן מומלץ בחום לציין אותו, בין היתר, על ידי הענקת מתנה מרגשת וייחודית. במאמר זה נספר לכן כיצד לבחור מתנה לחבר לשנה ונמליץ לכן על מספר מתנות לדוגמא.

אילו מתנות ישמחו את החבר שלכן ביום השנה?

  • ארוחת שף בבית –ידוע לכל כי הדרך ללבו של גבר עוברת בקיבתו, לכן אחת מהמתנות המשמחות ביותר שתוכלו להעניק לו היא ארוחה מושקעת ומפנקת במיוחד. הזמיני שף המתמחה בסגנון הבישול המועדף עליו (סיני, תאילנדי, מזרחי וכדומה) ותיהנו יחדיו מארוחה טעימה ורומנטית לאור נרות.
  • הצטרפי אליו לבילוי –דרך נהדרת ופשוטה לשמח את הגבר שלך, היא פשוט להצטרף אליו לתחביבים שלו או לפעילויות האהובות עליו. למשל, אם הוא חובב כדורגל, את יכולה להפתיע אותו בכרטיס זוגי למשחק מעניין. או אם הוא חובב מוזיקה, קחי אותו להופעה של הלהקה האהובה עליו.
  • ספר זכרונות –אמנם מדובר בקצת השקעה מצדך, אבל ללא ספק מדובר על מתנה מקורית. תאספי מכתבים ישנים, תמונות משותפות ופריטים אחרים ותצרי מהם ספר זכרונות שיזכיר לו את כל הרגעים היפים שחוויתם ביחד עד כה.

איך לבחור מתנה ליום השנה עבור החבר שלכן?

  • תעשי מחקר מקדים –תנקטי בדרכי עורמה בניסיון לברר אם יש איזושהי מתנה שהוא היה רוצה לקבל, ובבוא העת תפתיעי אותו ותמלאי את בקשתו.
  • תשאלי את חברים שלו –תערכי סקר קצרצר בקרב חבריו הקרובים. מי יודע, אולי במהלך מסיבת רווקים הוא חשף בפניהם איזו מתנה הוא היה פשוט מת לקבל?
  • תחשבו על מתנה משותפת לשניכם –למרות שמדובר בזה שתעניקי לחבר שלך, בכל זאת זהו אירוע חגיגי עבור שניכם כזוג. לכן מומלץ שתהיה זו מתנה שתדבר אליו באופן אישי, אך שתוכלו ליהנות ממנה יחדיו ולהמשיך לצבור זכרונות טובים נוספים.

Comments are closed.