מתנה לחתן

מתנה לחתן

מסיבת רווקים היא אירוע חשוב בחייו של כל גבר אשר עתיד להתחתן. גם עבור החברים הקרובים ביותר של החתן לעתיד, מדובר באירוע רב משמעות שיש כמובן לחגוג אותו עם מסיבה כזו שלא תשכח גם עוד שנים רבות לאחר החתונה. דרך נוספת שעומדת לרשות החברים הקרובים להפוך את האירוע המשמח הזה למשמח עוד יותר, היא באמצעות הענקת מתנה לחתן לרגל מסיבת הרווקים שלו.  במאמר זה ניתן לכם עצות מועילות להענקת מתנה וגם כמה רעיונות לקניית מתנות לחתן לעתיד.

 

רעיונות למתנות לחתן לעתיד רגל מסיבות רווקים

  • שובר ליום כיף – אין כמו יום של פינוקים לקראת החתונה, לכן אם אתם מחפשים מתנה לחתן שתפנק אותו באמת, ושתעזור לו להתכונן גופנית ונפשית לחתונה, יום כיף בספא זו המתנה המושלמת עבורו.
  • כרטיס לבילוי אהוב – זו ההזדמנות שלכם להעניק מתנה לחתן שתדבר אליו באמת. אם הוא חובב כדורגל מושבע, זו ההזדמנות לגייס כסף מכל החברים ולשלוח אותו למשחק כדורגל בחוץ לארץ.

 

שתי עצות לגבי הענקת מתנות לחבר קרוב שמתחתן

  • חובה לקנות לפחות מתנה אחת בתור בדיחה – מסיבות רווקים נחשבות כאחד מטקסי החניכה החשובים ביותר בחייו של גבר גבר אשר עומד לבוא בברית הנישואים עם בחירת לבו. אחד מהטקסים אשר חבריו הקרובים של החתן לעתיד בדרך כלל נוהגים לערוך לו, הוא הענקת מתנת בדיחה כחלק מחבילת המתנות האמיתיות שהם מעניקים לו לרגל מסיבת הרווקים שהוא עורך. אפשר לקנות חולצה שמטיפה נגד נישואים, או אפילו לקנות שרשרת וכדור (מפלסטיק כמובן) וכל מה שעולה על דעתכם. חשוב לשמור על רוח שטות ולא לקחת את זה ברצינות.
  • תקנו מתנה שחברה שלו בחיים לא תעניק לו – בין אם מדובר על המקבילה הגברית לויברטור ובין אם מדובר על כרטיס טיסה כולל כרטיס כניסה למשחק של ברצלונה נגד ריאל מדריד, מסיבת רווקים זו ההזדמנות שלכם להעניק מתנה לחתן לעתיד אשר הוא לעולם לא ישכח. ובדיוק מפני שאירועים כמו מסיבות רווקים נחשבים פחות רשמיים, פירוש הדבר שאתם יכולים קצת יותר להתפרע ולקנות לו מתנות שהוא יוכל לקבל רק מהחברים הטובים ביותר שלו.

עוד אתרים בקבוצה: תיק השקעות, עופר אלשיך, רכב למכירה

Comments are closed.