זר פרחים כמתנת יום הולדת

פרחים הם סימן לאהבה ואכפתיות בתרבויות רבות. כולנו נוהגים לקבל פרחים ולהעניק פרחים. אך היום שבו זר פרחים מקבל חשיבות מיוחד הוא יום ההולדת. יום הולדת חל רק פעם בשנה וזהו יום שכולנו מצפים לו בקוצר רוח. נשים וגברים, ילדים ומבוגרים, כולם כאחד מרגישים מיוחדים ביום זה, יום המוקדם רק להם. מה יכול להיות יותר משמח מאשר להיות מוצף בזרי פרחים ססגוניים ביום ההולדת?

זר פרחים הוא המתנה המושלמת ליום ההולדת

 באופן מסורתי הגבר מעניק פרחים לאישה, בעת חיזוריו אחריה, ביום החתונה, בימי הנישואין וכמובן מדי שנה ביום הולדתה. כיום גם הגברים יכולים לקבל זרי יום הולדת, אולם זה נפוץ פחות. הפרחים הם המתנה המושלמת לכל אירוע ובמיוחד ליום ההולדת. לפניכם כמה מן היתרונות החשובים שבמתן זר פרחים כמתנת יום הולדת:

מחיר משתלם – לא תמיד צריך להוציא כסף רב על מתנה יוקרתית ומושקעת מאוד. לפעמים כל מה שנחוץ על מנת לשמח את האדם הוא מתנה צנועה אך בעלת משמעות רבה. הפרחים מסמלים עבור האישה מסירות ואהבה ולכן זר אחד יכול להיות שווה הרבה יותר מטבעת יהלום או עגילי זהב.

מתנה מרחוק – אם אין באפשרותכם לבלות את יום ההולדת עם האישה שאתם אוהבים, אמכם, בתכם או חברה טובה, תוכלו לשלוח לה זר פרחים מרחוק על מנת לשמח אותה ביום ההולדת ולהביע את אהבתכם יחד עם איחולים לבביים.

מתנה עם משמעות – זרי פרחים הם הרבה יותר מחפץ מלא חן ויופי. זוהי גם שפה שבעזרתה תוכלו להעביר מסר חשוב. לסוגי הפרחים ולצבעי הפרחים יש משמעויות שונות ולכן בבחירת הסוג הספציפי והצבע הרצוי של הפרחים, אתם יכולים להעביר מסר עמוק. לדוגמא אדום הוא צבע המסמל אהבה ותשוקה, ורד, גם הוא מסמל אהבה. זר ורדים אדומים הוא מתנה מצוינת לבת זוג, היות והוא מסמל אהבה רומנטית וחושנית. פרחים לבנים לחליפין, מסמלים טוהר ותמימות. ניתן להעניק פרחים לבנים ליום הולדת של קרובת משפחה או ידידה קרובה.

לסיכום, זר פרחים הוא מתנת יום הולכת נפלאה לכל אישה ובכל גיל. הפרחים שבזר מסמלים אהבה וחיבה, הערכה ושמחה. למרות שהם נובלים לאחר מספר ימים, הרושם שהם משאירים יכול להישאר לשנים ארוכות ואפילו לכל החיים.

אם אתם גרים חיפה, תוכלו להזמין משלוחי פרחים בחיפה ולהפתיע כל אדם ביום הולדתו עם זר גדול ומושקע.

Comments are closed.