מתנות לידה לאם ולתינוק

היריון ולידה הינן חוויות בלתי נשכחות ומעצימות, אך גם לא פשוטות, פיסית ונפשית, בעיקר עבור היולדת. עם האושר העילאי שבלידת התינוק, מגיעות גם שלל המתנות מכל הקרובים, החברים, בני המשפחה וכל מי שבא – ברוך הבא.

מתנות לידה יכולות להיות הן לתינוק והן ליולדת, שהרי עברה תקופה וחוויה לא קלה, וכן – גם לה מגיע קצת פינוק.

מתנות לתינוק

מתנות לידה לתינוק ישנן בשפע, החל מביגוד ראשוני וכלה במארזי לידה מהודרים הכוללים שלל הפתעות. בין יתר הדברים תוכלו לרכוש עבור התינוק ממגוון הרעיונות אשר נחלוק עמכם פה:

ביגוד ראשוני

ביגוד ראשוני לתינוק הינם בגדי תינוקות איכותיים, פשוטים ונטולי עיטורים מסורבלים, כאלו שלא יציקו לתינוק ולא יגרו את עורו הרגיש. חשוב לעמוד על טיב הבגד – 100 אחוזי כותנה.

בין פרטי הלבוש הראשוניים תוכלו לרכוש: בגד גוף, בגזרות שונות, בגד גוף מעטפת, רגליות – מכנסיים עם כיסוי לרגל, אוברול לתינוק בגזרות שונות – עם כפתורים או רוכסנים – לבחירתכם.

טקסטיל לתינוק

תוכלו לרכוש מארז חיתולי טטרא צבעוניים, או חיתולי פלנל, בנוסף לעוד פריטים שונים השימושיים מאוד בימיו הראשונים של התינוק: מגבת מעטפת או מגבת פרפר – כזו שניתן לשים על צווארנו ולעטוף את התינוק במעין חיבוק, עם המגבת. שמיכה נעימה – לחורף או לקיץ, בהתאם לעונת לידתו, הינה מתנה ראויה אף היא. את פרטי הטקסטיל הללו תוכלו לארוז יחדיו למתנת לידה נאה מאוד. לחילופין, ביגוד וטקסטיל יכולים להוות גם מתנה לבריתה או ברית מכובדת ביותר.

צעצועים

צעצועים – ישנם בשפע, במגוון חנויות. גם מגוון הצעצועים עצמו רחב מאוד: החל מצעצועים רכים ורעשנים לתינוק, וכלה בצעצועי התפתחות לתינוק. תוכלו אף להשקיע בצעצועים שימושיים אחרים, שהם בדרך כלל קצת יותר יקרים, כגון: טרמפולינה לתינוק, מובייל ללול או למיטת התינוק וכדומה.

שטיח פעילות

שטיח פעילות הינו נהדר עבור תינוק שנולד בחורף או בקיץ: בקיץ יכול לשמש כשמיכה ניידת עליה יכול התינוק לרבוץ בימים שטופי שמש, וכך להנות גם מן המשחקים והבצעים וגם ממצע נוח לשכיבה, בעוד בחורף אפשר להשתמש במשטח הפעילות כשמיכה בפנים הבית, כך שהתינוק לא יישכח על סתם שמיכה או על גבי שטיח, או על הרצפה הקרירה. מה גם ששטיח הפעילות מגרה את התינוק ויוצר עניין אצלו – תורם מאוד להתפתחותו.

מארזי לידה

מארזי לידה לתינוק יש היום בשפע – הן בחנויות ובקניונים, והן ברשת האינטרנט בהרבה חנויות רשת, המציעות בין פרטיהם גם מארזים פשוטים עד מפוארים, תלוי כמובן בתקציב אותו תרצו להשקיע. תוכלו לרכוש החל ממארזי ביגוד, וכלה במארזים משולבים של ביגוד, טקסטיל ומתנות שונות לתינוק.

מתנה ליולדת

מתנה ליולדת יכולה להיות כל דבר שיפנק למעשה את היולדת: החל ממארז שוקולדים, וכלה במארז תחליבי רחצה וגוף, סבונים ומגבות. כמו כן אם אתם רוצים להעניק לה פינוק של ממש, תוכלו לרכוש עבורה שובר ליום ספא או למסאז' מפנק, שתהנה ותרגע קצת אחרי תקופה לא קלה של היריון וחווית לידה – שהינה לא לה אף היא.

בין אם בחרתם במתנה לתינוק ובין אם במתנה ליולדת, חשוב שתעניקו מתנה שימושית להורי התינוק ולתינוק שרק נולד. קצת פינוק לרגל המאורע המרגש הזה ששמו לידה – לא מגיע?

Comments are closed.