מגוון רעיונות למתנת לידה

 

 

המסע אחר בחירת מתנה אפקטיבית ויפה ליולדת הינו מסע מפרך ורווי לבטים. המתנה מהווה עבורינו הזדמנות להעברת רגשי חיבה, הוקרה והשתתפות בשמחת האם הטרייה. יחד עם זאת, עולם המתנות ליולדת הינו עולם בעל היצע רחב מאוד המסייע לנו מאוד להתבלבל. הליך בחירת המתנה האידיאלית ליולדת מורכב ממספר גורמים: התקציב העומד לרשותנו, סוג המתנה, האיכות וכמובן מידת השימושיות.

שמיכה לתינוק

שמיכה לתינוק זוהי מתנה שתמיד נעים וכייף לקבל, במיוחד כאשר קיים מגוון רחב מאוד של שמיכות. החל משמיכות כותנה לעונת הקיץ ועד לשמיכות בוקלה המיועדות לעונת החורף. לדוגמא, ניתן לרכוש שמיכת קצפת איכותית המיוצרת כאן בישראל ומגיעה בגווני תכלת (ומיועדת לבנים) וורוד (המיועדת לבנות). שמיכה זו הינה שמיכה דו עונתית המתאימה לעונת הסתיו ולעונת החורף. מצידה האחד כותנה ומצידה השני בוקלה רכה ומלטפת. את השמיכה אפשר להזמין עם מגוון דוגמאות בצבעים ירוק וחום, כאשר על הסרט המחזיק את השמיכה, ניתן לתלות מוצץ. כאשר רוצים לבחור את המתנה המושלמת, מומלץ לרכוש בנוסף לשמיכה גם מוצרים משלימים, כדוגמת סט מצעים תואם, וכל זאת במחיר סמלי והוגן.

מארזים מושלמים

גם מארזי לידה מהווים מתנה פופולארית מאוד בימינו, משום שהם כוללים מספר מוצרים חשובים באריזה אחת והחשוב מכל הוא שהם חוסכים בעלויות. מארז העולה כיום כ 350 שקלים מכיל סט נהדר בסגנון וינטאג' הכולל שמיכה נעימה דו שכבתית העשויה מ 100% כותנה, שמיכה השימושית לימי הקיץ (בחורף ניתן בהחלט להשתמש בה כציפה). בנוסף לכך, המארז כולל זוג גרביים לתינוקות, 2 חיתולים צבעוניים, כובע חמוד ומדליק וכרית מעוצבת עליה ניתן לרשום את שם התינוק או התינוקת.
תמונות יפות

סביר להניח כי בני הזוג עמלו רבות על הכנה ואבזור חדר התינוק. מטרתם הייתה ליצור חדר חמים, נעים ומעוצב לשחקן החיזוק החדש של המשפחה. לכן, רעיון מומלץ נוסף למתנה עשוי להיות בצורת תמונה מעוצבת וייחודית בהתאמה הן לבנים הן לבנות, (למשל, דוגמת אוניות או לחלופין דוגמת נעלי בלט). בנוסף, ניתן גם למצוא תמונות תלת ממדיות יפהפיות המוסיפות נופך חדש לאווירת החדר. תמונות (רגילות או תלת מימדיות) הן מתנות אשר מחירן אינו גבוה (200 שקלים לכל היותר), אך טרם רכישת מתנה זו, חשוב להתייעץ עם ההורים ולבדוק לגבי ההעדפות העיצוביות שלהן לחדר התינוק.

אהילים לחדרי בנים ובנות

 

רעיון נוסף ליצירת חדר מושלם הוא בחירת אהיל יפהפה אשר ניתן לרכוש במגוון צבעים ודוגמאות. במחיר של 250 שקלים, ניתן לרכוש אהילים בצורת שמלת בלרינה או בלון פורח היורד מתקרת החדר, וגם אהיל בהדפסי כחול לבן מרגיעים לחדרים של בנים.

Comments are closed.