מתנות לחגים – איך לבחור

כאשר זה מגיע לחגים, כולם יודעים שנהוג לתת מתנות, גם לעובדים במשרד, וגם למשפחה החשובה לנו כל כך, אך בכל זאת רצוי מאוד להשקיע זמן, לחשוב מה באמת הם היו רוצים לקבל, ובאיזה צורה לקבל דבר זה, מתנות הם דבר שכה כיף לקבל, במיוחד שהן נבחרו בקפידה, והשקיעו בהם זמן רב של מחשבה, ואף כסף, כי מי לא אוהב לקבל מתנה ששווה הרבה, אך לפעמים, אם חושבים מעומק הלב על המתנה, ולא משקיעים כסף רב, זה לא משנה, מכיוון שהושקע זמן רב של החלטה ומחשבה, לפני שקיבלנו את המתנה. אם זה מדובר במשפחה, רצוי לחשוב לעומק לב המקבל, אם מדובר באישה, רצוי לבחור בתכשיט, אם זה מדובר בבן או בת זוג, רצוי לבחור ביום ספא מפנק בטירוף ואם מדובר בגבר, רצוי לתת לו משהו שהוא אוהב באמת, כמו בושם או פריט לבוש איכותי, שהושקעו בו שעות מחשבה לפני שנרכש, והוא לא נבחר בכדי לצאת מידי חובה. בעצם, כאשר נותנים מתנה, רצוי להיות מקוריים ולחשוב מחוץ לקופסא, כך שאם היה נהוג פעם לתת לאישה בונבוניירה, ולגמור עם הסיפור, היום, אפשר להשקיע ולפנק באיזה יום ספא, או אם קונים לאמא מתנה רצוי להשקיע באיזה זר פרחים ססגוני ויפהפייה.

 

מתנה לעובדים לכבוד החג

בחג, רוב המנהלים בוחרים לפנק את עובדיהם באיזה מתנה כלשהי, אך לרוב המנהלים לא משקיעים, וסתם נותנים איזה תלוש לחנות כלשהי, או ספר פשוט, אך כיום, אפשר לבחור, במתנה נהדרת, חדשה שהיא כרטיס שובר, שמזכה את העובד בסכום מסויים, שהמנהל בוחר לרכוש, במגוון חנויות שונות, כמו חנויות בגדים, חשמל וכל סוג החנויות כמעט, כך שהעובד יוכל לבחור על מה לבזבז את כסף המתנה, והוא לא יחוש מחוייב להסתפק במה שקיבל, ולפעמים, מתאכזבים העובדים ממתנה כלשהי שניתנה להם.

 

משלוח מתנות מגוון

כאשר מתלבטים איזה מתנה לתת למישהו לכבוד החג, אפשר גם לשלוח לו את המתנה במשלוח, על ידי חברת משלוחי מתנות, שנותנת לכם לבחור מה אתם מעוניינים לכלול במשלוח, וישר לשלוח את זה לנמען המתנות, פתרון זה, הוא פתרון מקורי מאוד, כי הוא מאוד מפתיע את מקבל המתנות, וישר ממלא את ליבו בחום ואהבה, במשלוח המתנות, אפשר לכלול כמעט הכל, משוקולדים עד לבושם, ואפשר אפילו לקחת את זה לכיוון הפירות, ובעצם למלא סל במגוון פירות העונה, ולשלוח את זה בעזרת השליח, בעוד שהפירות טריים וטעימים מאוד, כך שהם לא יספיקו לאבד מטריותם עד שיגמרו. בקיצור, כשזה מגיע למתנות, השמיים הם הגבול ואפשר לגוון בהכל, רק צריך לחשוב מחוץ לקופסא.

Comments are closed.