רכישת מתנות מאתרים מחו"ל

רכישת מתנה מאתרים מחו״ל

אז אתם מחפשים מתנה לחבר/ה קרובים או בן משפחה שחוגג יומולדת והאינטרנט נראה כמו הפתרון הנוח, הקל והפשוט לעשות זאת. המבחר והמגוון של האתרים השונים מאפשר לנו לבחור מבין שלל של מתנות ייחודיות בין אם זה בגד, שעון, בושם או פריט קוסמטי אחר, גאדג׳ט מגניב או אפילו פריט נוי לבית. ההתלבטות היא האם לרכוש מתנה דרך אתר מחו״ל נמצאת שם שכן רכישה שכזו מאופיינת הן ביתרונות והן בחסרונות אותם בחרנו להציג לפניכם בפוסט הנוכחי.

 

יתרונות

  • מחיר נוח – לרוב מוצרים הנמכרים בחו״ל, זולים יותר בהשוואה למחירים בארץ.
  • מגוון רחב יותר- לעתים כשאנו משוטטים באתרי קניות ישראלים, אנו נתקלים בלא מעט מוצרים שחסרים במלאי, ואין מה לומר האתרים שהם לא ישראלים מציעים לרוב מגוון גדול יותר של פריטים.
  • מקוריות – אין ספק כי לקבל מתנה מחו״ל זו חוויה מרגשת, מסעירה שגם מראה על מחשבה ואכפתיות כלפי האדם לו אנו מייעדים את המתנה.

 

חסרונות

  • בעייתי להחליף – אמנם בחו״ל אופציית ההחלפה של מוצר הינה פשוטה וקלה, אך מהארץ, מדובר בפרוצדורה קצת יותר בעייתית בעיקר בשל המרחק, בשל הזמן שעלול לעבור עד שהמשלוח יגיע חזרה, ובעיקר בגלל אי הנעימות של כל התהליך הרי בכל זאת מדובר במתנה!.
  • יגיע לא יגיע – אם אתם רוכשי מוצרים קבועים מאתרים בחו״ל, וודאי נתקלעתם כבר בסיטואציה בה אתם חוששים האם המוצר שרכשנו יגיע או לא יגיע. ובכן, דואר הנה מערכת מורכבת שלא תמיד פועלת לטובתנו, ולכן טרם אתם מזמינים מתנה מחו״ל חשבו האם אתם מוכנים לקחת את הסיכון, האם יש לכם את הזמן והכסף המיותר לרכוש שתי מתנות במידה והמתנה שרכשתם לא תגיע בזמן שבו אתם רוצים להעניק אותה.

Comments are closed.