איך לבחור מתנה לגבר?

רכישת מתנות הינה דבר מסובך ולא פשוט בפני עצמו, אך שמדובר בקניית מתנה לגבר אפילו עוד יותר…

הנה כמה טיפים שיסייעו לכם לרכוש מתנה לגבר…

  1. שימושי – גברים חושבים פרקטי ולכן מומלץ לבחור במוצר שישמש אותם ולא רק יעמוד על המדף ליופי.
  2. מחקר קצר – כדאי לשאול את עצמכם קצת שאלות על הגבר לו אתם צריכים לרכוש את המתנה. האם יש לגבר הזה תחביבים מסוימים שיאפשרו לכם למקד את עצמכם ברכישה כמו ספורט ייחודי בו הוא מתמיד, פעילות אמנותית, בישול או כל דבר אחר. תמיד גם אפשר לשאול מישהו שקרוב לגבר לו מיועדת המתנה לגבי ההעדפותיו האישיות כמו אמא, אחות או בת זוג.
  3. גאדג׳טים זה שם המשחק – גברים אוהבים גאדג׳טים זה מוכח!. אם תקציב לא משחק כאן תפקיד, אולי שווה לברר על גאדג׳טים חדשניים אותם הגבר עדיין לא ממש מכיר.
  4. מותג או פשטות – חשבו או בררו האם הגבר לו מיועדת המתנה ״מכור״ למותגים, או שמא דברים פשוטים יכולים בהחלט לעשות את העבודה, זה יכול לעזור להתמקד ולהחליט בין פריט אופנתי, מוצר שימושי כמו עכבר אלחוטי למחשב או אפילו סט סכינים יוקרתי.
  5. השאירו את האישי מחוץ לתמונה – אם אין לכם היכרות עמוקה עם הגבר אולי כדאי לוותר על מתנה אישית כמו בושם אותו כל אחד ואחת מאיתנו בוחרים בעצמנו וללכת על משהו קצת יותר כללי שיכול להתאים לכולם כמו חלוק רחצה מפנק לחורף, זוג כרטיסים לסרט או אפילו ארוחה זוגית במסעדה.
  6. גיפט קארד – המצאת המאה – מספיק שתדעו לגבי חנות או מותג להם הגבר מחובר ותוכלו לרכוש גיפט קארד ואז חסכתם לעצמכם הרבה שאלות, תהיות וכאבי ראש.
  7. חופשה במלון –  לא תמצאו גבר שיתאכז מחופשה במלון בארץ. כדאי במיוחד במקום שבו הוא לא היה שנים רבות וכל הזמן מתכנן שישוב אליו. ואם כבר, אז כבר –  צאו לחופשה עם הילדים.

Comments are closed.