מתנות מפתיעות ולא שגרתיות

שעון יוקרתי, מסעדה לאור נרות עם בקבוק יין, תכשיט, בגדים – אלו הן מתנות שגרתיות, אמנם נחמדות וכייפיות ובטח שאף אחד שמקבל אותן לא יסרב אבל הפעם בחרנו לתת לכם כמה רעיונות למתנות קצת שונות, מפתיעות שיעשו כייף גדול גם לכם וגם למי שמקבל אותן!

צניחה חופשית חוויה מדהימה שקשה לתאר במילים

כמובן שמתנה זו מתאימה לאמיצים בלבד שכן לא כל אחד מוכן לקפוץ ממטוס בגובה של 12 אלף רגל

. למי שכן מוכן ללכת קצת לאקסטרים מדובר במתנה מפתיעה, מרגשת שמדליקה מיד את כל החושים.

פרפרים בבטן, התרגשות, חוסר וודאות, תחושה של חופש ועוצמות בלתי יאומנו אלו הן בדיוק התחושות שילוו את מי שיתנסה בחויה המופלאה הזו.

ניתן לעשות את הצניחה החופשית ביחד ואז לנצל את המתנה להצעת נישואין מרגשת אך כל צונח מחובר למדריך כמובן.

ניתן גם לצלם בוידיאו ובסטילס ולקבל בסוף הצניחה מזכרת מדהימה לכל החיים.

סדנת קוקטיילים, שוקולד או סושי

דרך נוספת ולא שגרתית להעביר יום כייף ביחד היא באמצעות בחירת סדנה מקצועית מדליקה.

אפשר לבחור בין סדנת שוקולד רומנטית בה מתנסים בחומר הגלם המדהים הזה ומכינים פרלינים בכל מיני צורות, טועמים ומריחים, סדנת סושי בה לומדים להכין רולים מקצועיים עם כל מיני טכניקות שאחר כך אפשר יהיה ליישם בבית.

גם סדנת קוקטיליים ביתית יכולה להיות רעיון מדליק כי מה יותר טוב מאלכוהול צבעוני בשלל סוגים של כוסות שיקפיץ את האווירה ויעשה שמח לכולם על הלב.

ארוחת שף לאור נרות בבית או על חוף הים

אם נמאס לכם בכל פעם לבחור מסעדה ליום מיוחד כמו יומולדת או יום נישואין, אפשר לגוון עם ארוחת שף שמגיע עד אליכם הביתה ומכין לכם ארוחה של פעם בחיים עם הדברים שאתם הכי אוהבים. אפשר גם לבחור כמובן לוקיישן אחר כמו חוף הים, חורשה או כרם ענבים, לדאוג שהשולחן יהיה ערוך בשלמות, לשלב בקבוק יין והנה לכם מתנה מפתיעה, מקורית ומהנה במיוחד.

Comments are closed.