מתנה לאישה? – לא צריך להלחץ….

אם אתה מחפש מתנה לאישה אין לך מה להילחץ – כל עוד לא שכחת את התאריך האסטרטגי (יום הולדת, יום נישואין או כל תאריך אחר שחשוב עבורה) כבר עשית אותה מאושרת ומכאן רק אפשר להפתיע ולשמח יותר ויותר.

אז מה קונים מתנה לאישה?

אולי נתחיל במה לא קונים – גאדג'טים אלקטרוניים, ציוד מחנאות, אביזרים לרכב וציוד למחשב ובקיצור, אם המתנה היא חלומו של כל גבר, לרוב הנשים היא ממש לא תתאים.

סוגיה שנויה במחלוקת היא מתנות לאישה שהן למעשה מתנות לבית – כלים שונים למטבח, סדרת מפגשים של קבוצת הרזיה מוצרי טקסטיל לבית כמצעים מגבות ומפות, קישוטים שונים לבית, ציוד חשמלי וכו'. חלק מהנשים ישמחו מאוד לקבל מתנות מסוג זה בעוד אחרות יעדיפו מתנה שהיא באמת לשימושן ולשימושן בלבד. אם אתם לא בטוחים בעניין זה תמיד עדיף ללכת על משהו בגוון אישי יותר. ולהוסיף פתק החלפה.

אז מה כן קונים מתנה לאישה? המגוון הוא ממש אינסופי ואפילו לאישה ש"יש לה הכל" תמיד אפשר להוסיף משהו. זה יכול להיות מוצר פינוק מתחום הקוסמטיקה כמו קצף אמבט או בושם טוב או אולי אביזר סקס לגיוון חיי המין. בגדים הם תמיד בחירה מוצלחת כשמדובר בנשים ורצוי לפנק אישה במשהו שלא היתה קונה לעצמה כמו לבנים סקסיים או טרנינג נוח לבית – בהתאם לסגנון שלה ולטיב הקשר בינכם.

מתנות שמתאימות לכל אחד וכמובן גם לנשים הן ספרים ודיסקים – תמיד יש מקום לעוד ותמיד נהנהים מהם.

אפשרות מקורית נוספת היא רכישת מנוי לתיאטרון / תזמורת / בריכה או כל דבר אחר שעושה לה טוב. אפשר גם לתת שובר פינוק לספא או לארוחה ואם היא בעניין גם למגוון אינסופי של אטרקציות אקסטרים מרכיבה על חמורים ועד לצניחה חופשית. עוד רעיון הוא להזמין הביתה שף פרטי שיבשל סעודה פרטית או לחילופין לשלוח אותה ליום פינוק שכולל תספורת, איפור ומלתחה חדשה.

לסיכום, מתנה לאישה יכולה להיות עסק מבלבל אך כדאי לזכור שהדבר המרכזי הוא תשומת הלב שבנתינה. אם אתה קונה מתנה לאישה על תשכח לצרף הקדשה אישית וליתר בטחון – פתק החלפה.

אתרים מומלצים :

Comments are closed.