איך לבחור את המתנה המושלמת?

הרבה פעמים אנחנו שואלים את עצמנו, מה לקנות לאדם שקרוב לנו… איך בוחרים מתנה לבעל, לאישה, לחברה קרובה או לקולגה בעבודה שעוזב פתאום לחו“ל… אז איך לבחור את המתנה המושלמת? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור מתנה מתאימה עוד לפני שאתם יוצאים לסיבוב קניות והתלבטויות בקניון…

 

מה האירוע?

כמובן שמאוד חשוב להתייחס לסוג האירוע כי הרי יש הבדל בין מתנה לחברה טובה שרק ילדה את התינוק הראשון, לבין מתנה לאמא או אבא ליום ההולדת. לכן, לפני שאתם בכלל מתחילים לחפש או לשבור את הראש, שאלו את עצמכם לאיזה אירוע המתנה…

 

תחביבים

מחשבה על התחביבים של אותו אדם, יכולה להיות דרך נפלאה ויעילה, להתאים את המתנה המושלמת. חשבו מה אותו אדם אוהב לעשות בשעות הפנאי שלו? האם הוא רץ, שוחה או רוכב על אופניים, האם הוא יוצא אחת לשנה לחופשת סקי, האם גאדג‘טים זה דווקא הקטע שלו או שהוא בכלל אוהב להיכנס למטבח ולבשל מטעמים בכל הזדמנות שלו. הכינו רשימת תחביבים או דברים שאותו אדם אוהב לעשות ותראו איך בקלות אתם מתאימים לו או לה את המתנה המושלמת.

 

חשבתם אולי פשוט לשאול?

אם אתם קרובים לאדם הזה, תוכלו פשוט לשאול אותו או אותה אם יש משהו שהם צריכים או היו רוצים ליום ההולדת או אולי לנסות לברר דרך מישהו אחר שקרוב אליו או אליה.

 

בנוסף, תמיד אפשר לגלוש בהנאה ברשת האינטרנט, לעבור קצת בין אתרים של מתנות מיוחדות לאנשים מיוחדים וכך לבחור את המתנה המתאימה גם לאדם שלו אתם מחפשים לרכוש את המתנה וגם לסוג האירוע. עם מתנה אחת בוודאות לא תצליחו לאכזב, חופשה בארץ הכוללת בית מלון, פינוקי ספא וטיוליo.

Comments are closed.