ארבע מתנות ששווה לקנות לאמהות

בתור אמהות טריות, אין לנו כל כך הרבה זמן לעצמנו ואנו עסוקות בתמרון בין העבודה, הבית, הסידורים שקשורים לבית כמו כביסות ובישולים שלא לדבר על דאגה מתמדת לילדים… אז הנה ארבע מתנות ששווה ממש לקנות לאמהות…

 

מתנה מספר 1: חותך סלט מהיר

כולנו אוהבות סלט ומבינות כמה זה חשוב לשלב ירקות בכל ארוחה, הן בכדי לשמור על הגזרה והן בכדי לשמור על גוף בריא ומאוזן שמקבל בכל יום את מגוון הויטמינים והמינרלים לו הוא זקוק. יחד עם זאת, לא תמיד יש לנו את הזמן הדרוש לקצוץ את הירקות ולכן אנחנו מוצאות את עצמנו הרבה פעמים פשוט מוותרות על אכילת סלט. חותך סלט הוא פתרון נפלא לכל אמא ומתנה נפלאה שכדאי שתהיה בבית.

 

מתנה מספר 2: פאוץ‘ לעגלה

הרבה פעמים אנחנו מוצאות את עצמנו מאבדות דברים שקשורים לעגלה וגם שוכחות לארגן את כל מה שצריך בשביל לצאת מהבית עם התינוק או הילד. פאוץ‘ לעגלה זה פתרון נפלא בו אפשר לאחסן המון דברים: כסף קטן, בקבוקים, חטיף קטן לדרך בשביל הפעוט וגם בשבילנו, שקיות לאיסוף צואה לכלבים, מסטיק לרענון, אלטוש ועוד… הפאוץ‘ עוזר לנו לשלוף כל מה שאנחנו צריכות בשניה ולשמור על העגלה מסודרת.

 

מתנה מספר 3: ערכת חורף לתינוק ולילד

החורף כבר בפתח ואיתו הזיהומים והווירוסים. יש היום המון ערכות שניתן לרכוש אונליין שבהחלט יכולות לעזור גם לשמור על החום של הגוף או על החום בחדר וגם לסייע לנו למנוע כל מיני הידבקויות ולטפל בכאלה שכבר קרו. מגוון של שמנים אתריים למשל כמו שמן רוזמרין או שמן טימין נחשבים לשמנים שדוחים זיהומים, יש קפסולות כאלה של אקליפטוס לפתיחת מערכת הנשימה ועוד מגוון של מוצרים בסגנון…

 

מתנה מספר 4: מזרן משולב – פעילות והתעמלות

בתור אמהות, בעיקר טריות, לא תמיד יש לנו את הזמן לבצע פעילות גופנית. ניתן לרכוש בתור מתנה מזרן המשלב מזרן פעילות לילד עליו הוא יכול לשחק ובזמן שהתינוק ער לעשות איתו גם תרגילים על המזרן שמשמש גם בתור מזרן התעמלות.

Comments are closed.