מתנות לבן הזוג נכון לשנת 2019

יום הולדת, יום נישואין, קידום בעבודה, חגים, סיום קורס -לא חסרים אירועים בהם אנו הנשים מחפשות מתנה מדליקה ושימושית לבן הזוג שלנו. הנה כמה רעיונות למתנות מיוחדות לשנת 2019…

צמיד רטרו

 

בשנים האחרונות, יותר ויותר גברים בוחרים לקשט את עצמם בכל מיני תכשיטים מיוחדים המעוצבים במיוחד לגברים. אפשר לרכוש מגוון של צמידים מהממים דרך מעצבים או דרך האינטרנט כמו למשל צמידי רטרו לגבר מעור עם ציפוי של זהב או כסף, צמידים עם עוגן, צמידי עם חיות מים וכדומה…

 

מנוי ספורט

 

אין גבר שלא אוהב ספורט וכמו שהם מפרגנים לנו מדי פעם, גם לנו כדאי לפרגן להם. עשי לו מנוי לספורט שהוא אוהב כדי לראות את הקבוצה שהוא הכי אוהב. פעם בשבוע, אחרי ימים שלמים בעבודה ועם הילדים, כל אחד צריך לנקות את הראש. זו השקעה משתלמת זה בטוח!.

 

תיק רחצה לנסיעות עם השם שלו

בעידן שלנו הגברים כל הזמן נוסעים בין אם זה לנסיעות עסקים, חופשה זוגית או סקי עם החברים. תיק רחצה עם חלוקה נכונה יכול להיות כמו מתנה שימושית ומרגשת כאחד. אפשר גם לרכוש תיק רחצה עם צריבה בלייזר ולכתוב כל הקדשה שעולה לך בראש.

 

שעון חכם

 

ממש כמו שיש טלפון חכם, יש גם שעון חכם. שעון שאפשר להוריד אליו את כל האפליקציות שיש לנו בטלפון ואז להשאיר את הטלפון החכם בבית. דרך השעון אפשר להתחבר לאפליקציית הספורט, לדעת את הדופק ואת כל הנתונים בזמן האימון, לשמוע מוזיקה, לענות לסמרטפון, להאזין לפודקאסטים ועוד .

 

עט עם צריבה

 

עט איכותית זה משהו שכל גבר בעולם צריך. בפגישות, בישיבות חשובות, תמיד טוב שיש עט שאפשר לכתוב ולחתום איתה על מסמכים.  ניתן לרכוש עט עם מילוי מיוחד שבכל פעם שהדיו נגמר פשוט ממלאים אותה.

Comments are closed.