5 מתנות מומלצות לאבא לשנת 2019

הוא תמיד שם בשבילנו, הוא מצחיק את כולנו, מודל לחיקוי וכן, גם לו פעם בשנה יש יומולדת. הנה 5 מתנות מומלצות לאבא לשנת 2019…

 

יום כייף לכל המשפחה

 

אולי זה נשמע לכם כמו מתנה נדושה, אבל אם באמת חושבים עם זה, אבא יהיה שמח לראות את כולם ביחד, שמחים ומגובשים. יש המון אטרקציות וימי כייף שאפשר לארגן לכל המשפחה בין אם זה בילוי בחדר בריחה, טיסה בשמי הארץ בכדור פורח, שיט ביאכטה או כל אטרקציה אחרת שעולה על דעתכם.

 

סדנא עם משהו שאבא אוהב לעשות

 

לכל אחד יש משהו שהוא תמיד רצה לעשות אבל לא יצא לו. סדנת תופים, טייס ליום אחד במטוס אמיתי, סדנא להכנת בירה, סדנת צילום ועוד. תוכלו לרכוש את השובר במגוון של אתרים המציעים מתנות מקוריות ואפילו לצרף גם את אמא או את החבר הכי טוב של אבא לחבילה.

 

עיסוי בתוך המים

 

מתנה מקורית, שווה ומושקעת במיוחד. עיסוי מפנק שמתקיים בתוך בריכת שחייה, משחרר, מרגיע ומפנק כל איבר ואיבר בגוף שלנו.

מתנת ששת החושים

 

אחת המתנות השוות שאפשר לתת למישהו שאוהבים. מדובר במתנה אחת לכל חוש כאשר יש המון מתנות שאפשר לתת לכל אחד מהחושים למשל… לחוש הראייה- כרטיס זוגי להצגה או לסרט, לחוש השמיעה דיסק שאבא מאוד אוהב, לחוש המישוש נעלי בית או כרית חימום לחורף, לחוש הריח את הבושם שאבא הכי ולחוש הטעם – עוגת יומולדת שאי אפשר לעמוד בפניה.

 

בקבוקי בירה עם הקדשה אישית

 

כמו כל גבר, גם אבא שלך בטח אוהב לפנק את עצמו מדי פעם בבירה קרה. מעכשיו הואי וכל לשתות את הבירה עם הקדשה אישית שהכנת במיוחד עבורו.

Comments are closed.