5 מתנות מושלמות למארחי ראש השנה 2019

הנה מגיע לו שוב בצעדי ענק ערב ראש השנה ה'תש"פ ( 2019 ) והוזמנתם לארוחת החג החגיגית אצל הדודה וכבר מתחיל הראש לעבוד מה מביאים השנה לחג? שנה שעברה הבאנו סלסלה עם צנצנות דבש ומטעמים תוצרת ישראל, שנה לפני סט מגבות וכבר אין לכם יותר רעיונות, אל דאגה בשביל זה אנחנו כאן ויש לנו רעיונות קצת יותר טובים מסט מגבות.

חמש מתנות למארחים של ארוחת חג ערב ראש השנה

 

1.    בקבוק יין משובח מיקב בוטיק מומלץ – המתנה הכי נפוצה והכי שימושית בידי המארח הוא בקבוק יין אדום ומשובח מאחד מיקבי הבוטיק הנפלאים שיש לנו בארץ, לפני כל חג יקבי הבוטיק פותחים בדרך כלל את שעריהם בפני הקהל הרחב בחגיגת טעימות יין ומחירים מיוחדים לרגל החג, זוהי הזדמנות מעולה עבורכם גם לטעום וגם לקנות בזול יין איכותי.
2.    רמקול בלוטוס נייד – מתנה אישית ומושלמת למארח של החג, רמקול בלוטוס נייד שינעים את זמנם של המארחים בכל פעם שיתחשק להם קצת מוסיקה.
3.    סט שרוולים של קפסולות נספרסו – מתנה שימושית נוספת היא חבילת שרוולים של קפסולות נספרסו במגוון טעמים, כמובן שזה תלוי אם למארחים יש מכונה אבל רוב הסיכויים שיש ואם כן זוהי מתנה נפלאה וטעימה.
4.    שובר לסדנת בשר – הטרנד הכי חם בשנים האחרונות הם הסדנאות בשר, חוויה מהנה לאוהבי בשר, 3-4 שעות של בשרים על האש, יין ודיבורים על אוכל.
5.    שובר זוגי לסרט VIP – מתנה מפנקת ואכפתית לזוג המארחים, סרט לבחירתם עם כל הפינוקים חינם וכמה שרוצים, אכול כפי יכולתך ואח"כ שהסרט מתחיל ניתן ללכת ולמלא את דלי הפופקורן, את כוס השתייה ואפילו להגניב איזה גלידה קטנה על הדרך.
 

Comments are closed.