5 מתנות מדליקות לקרוב שטס להמון זמן

יש לכם קרוב שטס לשליחות בחו"ל, עבודה או התחלת חיים חדשים מעבר לים ואתם רוצים להעניק לו מתנה יפה שתחמם לו את הלב, תהיה שימושית לו ותזכיר לו אתכם? הגעתם למקום הנכון.

בעמוד זה נציג בפניכם 5 מתנות שמתאימות לקרוב שטס לחו"ל, אלו מתנות שצריכות להיות או אישיות כך שיזכירו לו אתכם, או שימושיות כדי לעזור ולו במעט להתאקלם ביעד החדש.

מתנות לקרוב שטס לחו"ל

 

•    דובי עם הדפס של השם שלכם או תמונה שלכם – מתנה אישית שתזכיר לו אתכם, אולי זה נראה לכם קצת נרקיסיסטי לתת למישהו דובי עם תמונה או שם שלכם אבל זה גם יכול להיות מצחיק ואם הבן אדם באמת קרוב אז גם משהו שיהיה לו חשוב כדי להיזכר בכם הרחק מהבית. את הדובי וההדפס אפשר לעשות במגוון חנויות הדפס וצעצועים ברחבי הארץ אם אתם רוצים להרחיק לכת ולעשות רקמה על הדובי כדי שיחזיק זמן רב יותר קחו בחשבון שזה ייקר את העלויות.
•     סים גלובאלי מוטען – רוצים לסייע לקרוב בתחילת דרכו בארץ זרה ושתהיה לו דאגה אחת פחות בחודש חודשיים הראשונים? רכשו לו סים גלובאלי מוטען עם 2-3 ג'יגה של גלישה ו100 דקות שיחה, זה יקל עליו את ההתחלה שם מלשבור את הראש איזה סים לקנות ואיזה חברת סלולר טובה יש ביעד אליו הוא טס.
•    חצובה עד מטר וחצי לפלאפון ומצלמות – אם הקרוב שלכם טס ליעד חדש בחו"ל סביר להניח שבחודשים הראשונים הוא יחווה כל כך הרבה דברים חדשים ונופים שהוא ירצה לצלם הרבה ולשתף, חצובה מתכווננת עד מטר וחצי לפלאפון ולמצלמות מאפשרת צילום איכותי בלי תזוזות ונוחות גם לצלם סלפי.
•    אוזניות אלחוטיות טובות – סביר להניח שעכשיו הקרוב שלכם יתחיל קו בין ישראל ליעד בחו"ל שהוא עבר אליו ויהיה בטיסות תכופות מה יותר טוב להעביר טיסה מאוזניות איכותיות לשמוע מוסיקה או לצפות בסרטים בפלאפון.
 

Comments are closed.