4 מתנות הכי קלות להחלפה

קניית מתנה היא משימה לא פשוטה כמו שהיא נשמעת, כדי לא לחשוף את ההפתעה עלינו לרכוש משהו שבעינינו יהיה טוב וימצא חן בעיני מקבל המתנה אבל אם יש לו כבר את אותו חפץ? ואם בניגוד לזה שחשבנו שהוא אוהב הוא לא באמת התלהב מהמתנה? הרי העיקרון מאחורי הענקת מתנה זה לשמח ולתת משהו מכל הלב, אז יש פתרון…. פתק החלפה!

החלפת מתנות הן דבר ידוע ומקול מאד בשנים האחרונות ורוב בתי העסק שתקנו בהם מתנות יאפשרו לכם להחליף את המתנה תוך 14 יום באמצעות פתק החלפה, אבל איזה מתנות הכי קלות להחלפה?

4 מתנות שיהיה קל להחליף אותם ולמצוא משהו אחר במקומם

 

•    גיפט קארד באתר buyme – מתנה זו היא למעשה לא להחלפה אבל על אותו עיקרון שבעל הגיפט קארד בוחר את המתנה בעצמו וככה נמנעת החוסר שביעות שלו מהמתנה, נחמד לא?
•    פריט לבוש באחת מחברות האופנה הגדולות – אחת המתנות היותר קלות להחלפה היא פריטי לבוש בחנויות אופנה כמו קסטרו למשל, העיפו מבט על האדם לו אתם מתכננים לקנות את המתנה, האם הוא לובש הרבה, קסטרו, H&M, גולך או כל חברת אופנה אחרת? אם כן התמקדו בזו שכבר ראיתם אותו לובש כי כנראה שהוא אוהב את הסגנון וימצא שם מה ללבוש.
•    חפץ דקורטיבי או שימושי לבית – מתנה יפה מאד היא גם מתנה דקורטיבית לבית חדש, לחדר או למשרד, ניתן לקנות מתנות כאלו ברשתות או חניות של מוצרים לבית כמו לדוגמא Fox Home אשר גם מאפשרים להחליף מתנות תוך מספר ימים אחרי הרכישה באמצעות פתק החלפה.
•    משחקים – בין אם מדובר על ילד או מבוגר שנהנה לשחק בפלייסטישן או קלפים לדוגמא, ניתן לרכוש משחק עם פתק החלפה ולהחליף אותו במשחק אחר.
 

Comments are closed.