מתנות ליולדות

רגע לפני שאתם קונים מתנה. קודם כל חכו וקחו נשימה. אם אתם לא קרוב משפחה מדרגה ראשונה, תמתינו קצת לפני רכישת המתנה ליולדת. עד אז, קבלו מדריך שיעזור לכם לבחור.

יש או אין ברית?

הגעתם לבקר בבית החולים והבאתם מתנה. הזוג עשה ברית בבית והבאתם מתנה ואז הזוג מכריז שהוא עושה גם חגיגה באולם חודש לאחר הלידה והפעם צריך להביא כסף. אם אתם לא קרובי משפחה מדרגה ראשונה, אין סיבה שתוציאו כל-כך הרבה כסף למתנות. אם הזדמן לכם לבקר בבית חולים, אפשר להביא משהו סמלי בהנחה שאתם יודעים שהזוג יעשה ברית. אם הזוג לא עושה ברית בוודאות –  אתם יכולים להשקיע במתנה אחד. איך משיגים מהיום למחר? ישנם אתרים שונים שמספקים דברים שכל יולדת תשמח לקבל, ובניגוד לחנויות למוצרי תינוקות, הם מספקים את המתנות מהיום למחר במשלוח מהיר. בגדי תינוקות ובמיוחד בגדי ניו בורן, ישמחו כל אם כי אחד ההוצאות הכי גדולות בגידול הילד, הם בגדים.

קייטרינג

בימים הראשונים לאחר החזרה הביתה, לזוג ההורים אין ממש כוח וזמן לבשל. הם עסוקים בהסתגלות למצב החדש. בהרבה מקרים ההורים עוזרים. אם הם לא עוברים לעבור לגור איזו תקופה עם הזוג, אז הם שולחים אוכל. אבל יש זוגות שישמחו לקבל עוד אוכל. לכן כדאי להציג בשירותי קייטרינג ליולדות ולבחור מנות מזינות לאימהות מניקות.

כרטיס מתנות פתוח

זה יכול להיות כרטיס לחנות בגדים, שם ניתן למצוא בגדי תינוקות או חנות למוצרי תינוקות. הורים תמיד צריכים בגדים ומוצרי תינוקות ואין זה משנה עד כמה הם מוכנים מראש או שזה בכלל לא הלידה הראשונה שלהם. אם אתם שוברים את הראש ולא יודעים מה לקנות, אם אתם מאוד עסוקים ואין לכם זמן לעשות את זה –  אף אחד לא ייעלב ממתנה מהסוג הזה. להפך- זה מאוד יעיל ורוב הזוגות דווקא ישמחו לקבל אופציה לרכוש מוצרים שאין להם או שהם לא רצו לבזבז עליהם כסף כי הם נחשבים למותרות: למשל מחמם מגבונים או מחמם בקבוקים.

מתנות משותפות

רוצים לקנות משהו באמת מפנק, משהו שרוב הזוגות לא רוצים לרכוש או פשוט אין להם את התקציב. במצב כזה אפשר לקנות מתנה משותפת מכמה חברים או מכמה בני משפחה. למשל טרמפולינה לתינוק שזה לפי קצב הדומה לתנועות רחם, לילות במלונית ליולדות (חשוב לתאם זאת לפחות עם העל, לא לכל אחד זה מתאים) ועוד סוגים רבים אחרים של מתנות. נכון, הזוג יקבל כך פחות מתנות, אבל מצד שני, הוא יקבל מתנה שווה מאוד שאחרת הוא לא היה מצליח לקבל בשום מצב. כדאי לעשות סיעור מוחות עם חברים, לבדוק מה אין ומה יש לזוג לקראת הלידה על מנת לקנות משהו שיהיה שימושי להם.

Comments are closed.