3 מתנות מעולות לחתול שלכם

בעיני רבים זה אולי ישמע מוזר אבל מי שמגדל חתולים יודע את האושר של להעניק לחתול מתנה, כזו שתגרום לו ללקק את השפתיים או לנעוץ בו ציפורניים, אנשים של חתולים הם אנשים שונים, מדובר על אנשים שאוהבים לתת ובעיקר לחתול שלהם.
בכתבה הבאה תמצאו 3 מתנות מעולות לחתולים שלכם שישמחו אתכם ויעשו טוב לחתולים, המשיכו לקרוא.

מתנות לחתולים

• מזרקת מים לשתייה – חתולים יכולים להפתיע אנשים שלא רגילים לגדל חתולים ואחד המנהגים שהכי גורמים להתפעלות בפני אותם אנשים זה אהבתם של החתולים למים זורמים, במקרים רבים תראו חתול שמטפס על השיש כדי להגיע אל ברז המים ואז מיילל שיפתחו לו את הברז. בדיוק בשביל אותם חתולים מפונקים המציאו את המזרקה לחתולים, מדובר על מזרקה העובדת עם משאבה וממחזרת את המים ממיכל המזרקה, כך יש לחתול גישה למים זורמים 24/7 בלי לשגע אתכם באמצע הלילה.
• מתקן טיפוס גבוה יחסית עם קופסא חשוכה בקצה – חתולים אוהבים לטפס לגובה והם אוהבים חללים חשוכים ועדי גבוהים ככה הנגישות אליהם נמוכה והחתול מרגיש מוגן, מתקני טיפוס הם מתנה מושלמת לחתול שלכם שיהיה מאושר מהמחווה.
• מתקן גירוד – לחתולים יש מנהג והוא לתקוע את ציפורניהם על עצים (בטבע) או כל חומר שציפורניהם יכולות להיאחז בו, כשחתול מבלה הרבה בבית אז הגישה הכי טובה שיש לו למשטח שכזה היא בדרך כלל הספה ואתם לא רוצים שהספה שלכם תיהרס אז תקנו לחתול שלכם מתקן גירוד העשוי מחבלים, הוא ייהנה והספה שלכם תישאר שלמה.

Comments are closed.