ימי הולדת ותזכורות

גם לכם קורה מידי פעם המקרה המביך שביום הולדתכם אתם מקבלים טלפון או הודעת וואטסאפ עם מזל טוב מאדם שלא ציפיתם ממנו לקבל הודעת מזל טוב ואז אתם מתחילים לשחזר האם אותו אדם קיבל מכם הודעה זהה ליום ההולדת שלו.. ומתי בכלל יום ההולדת שלו?? אז נכון רובנו עסוקים בחיי היום יום וימי ההולדת של מכרים ומשפחה פעמים רבות נעלמים מזיכרוננו אז מזל שאנחנו חיים בתקופה המודרנית.

בכתבה זו נעסוק באפשרויות התזכורת המודרניות שיש כיום כדי להזכיר לכם ימי הולדת של חברים, מכרים ובני משפחה ככה שתצאו טוב עם איחולי מזל טוב ביום והתאריך הנכונים.

תזכורות אלקטרוניות

אם בעבר היינו צריכים לנהל יומן או לוח שנה פיזיים כדי לזכור את ימי ההולדת של כולם ולדאוג להסתכל בהם גם כל יום שלא נפספס משהו אז הרי שהיום החיים הרבה יותר קלים יש את פייסבוק שמתריע בפני כולם על יום ההולדת של החבר/ה, יש את ההתראות של היומן האלקטרוני של גוגל, מיקרוסופט ובכלל מערכות התראות וניהול זמנים שונות שנמצאות על המכשיר הסלולרי וידאגו לשלוח לכם תזכורת, אז איפה הכי נוח לנהל משימה זו?

מרוב עצים לא רואים יער… זה בדיוק המשפט שמתאר את הבעיה החיובית שנוצרה עקב ריבוי האפשרויות בתחום זה, לכן חשוב וכדאי ללכת על הבסיס, אנחנו צריכים מערכת שתחיל את כל התאריכים שאנחנו רוצים לזכור בשירות ענן מגובה שלא יצריך אותנו להגדיר מחדש בכל פעם שאנחנו מחליפים מכשיר, כמו כן נרצה לבחור בשירות שנותן לנו הודעות מידיות למכשיר הסלולרי שלנו.

לכן השירות הכי מומלץ הוא הגדרת התראת יום הולדת ביומן הדיגטלי של גוגל, הגדרתו על המכשיר הסוללרי שלכם ומתן הרשאה להודעות ממנו.

Comments are closed.