מתנות לתקופת ההריון והלידה

הריון ולידה זו אחת התקופות המרגשות ביותר בחייה של כל אישה וכן בחיים של זוגות, וזהו כמובן זמן מצוין להעניק מתנות מכל הלב. אם גם לכם יש בחיים אישה קרובה או זוג יקר ללבכם בתקופה של הריון ולידה, הנה כמה רעיונות למתנות שתוכלו להעניק במהלך ההריון ולאחר הלידה.

עגלה ועריסה

אם הזוג המאושר קרובים אליכם, אפשר לגמרי לפנק עם מתנות גדולות יותר וקצת יותר יקרות. עגלה ועריסה אלו מוצרים בסיסיים ביותר שכל יולדת וזוג הורים טריים צריכים וזה לחלוטין רעיון מצוין למתנה. אפשרות נוספת אם האופציות האלו כבר תפוסות היא סלקל או כסא לרכב.

כרית הריון

מתנה מושלמת לתקופת ההריון שכל אישה צריכה. כרית ההריון מאפשרת לחלק את משקל הגוף והעובר בלילה ולישון בצורה נוחה ונעימה יותר. לאחר הלידה היא משמשת כרית הנקה ולכן זוהי מתנה בהחלט מוצלחת.

טיפול ספא

כאן מדובר בלי ספק על המתנה המנצחת ליולדת. הריון ולידה זה תהליך מתיש ולאחריו כל אישה צריכה מנוחה ורגיעה רצינית. טיפול ספא אחרי הלידה זה משהו שתמיד ישמח. הזדמנות אמתית להירגע ולהתפנק ונדיר למצוא אישה שלא תשמח לקבל שובר לספא אחרי הלידה.

טיפול וואטסו הריון

הנה רעיון למתנה מעולה למהלך ההריון, כזו שתעזור לנשים להרגיש טוב יותר בתקופה הלא פשוטה. וואטסו זה למעשה שיאצו במים, טכניקה ייחודית המשלבת הרפיה לכל שרירי הגוף ורגיעה של ממש.

ערכה לתינוק

נסיים עם רעיון מנצח ופשוט – הכנת ערכה מיוחדת לתינוק. תוכלו לשים במארז כזה כל מה שמתחשק – בקבוקים, מוצצים, ביגוד בסיסי, שמיכה, צעצועים ועוד.

מכאן כל מה שנשאר זה להחליט ולבחור את המתנה המושלמת. בסופו של דבר, כל עוד אתם נותנים מכל הלב, זה תמיד יהיה מושלם!

Comments are closed.