מתנות רומנטיות – אוויר, יבשה וים

לא משנה איך הרכתם או איפה, אם זה היה דרך אתר הכרויות או על חוף הים או במסיבה העיקר זאת המחשזה ומתנה רומנטית מחממת את הלב ומעשירה את החוויות המשותפות אשר אותן ננצור לשאר ימי חיינו. לא חייבים להיות רומנטיקנים מושבעים בנשמה על מנת להעניק מתנות רומנטיות לאנשים שאנו כל כך אוהבים.
מבלי לצאת אל ענפי האקסטרים הבאנו בפניכם מספר אפשרויות של מתנות רומנטיות אשר ישאירו אתכם עם טעם של עוד וציפייה למתנה הבאה.

אלמנט האוויר – טיסה רומנטית אל עבר השקיעה :
אלמנט האוויר של מתנות רומנטיות לוקח אתכם גבוה לשמים בטיסה במטוס פרטי היישר אל השקיעה והכוכבים.
החוויה הרומנטית לא תסתיים בנחיתה אלא תמשיך ישר ללינה בבית מלון מפואר, ארוחת יוקרה ופינוקי גוף שונים.

אלמנט היבשה – ארבע רגלים (או גלגלים) על הקרקע :
מתנות רומנטיות הן מתנות אשר נועדו להפתיע את בן הזוג ולצאת איתו למחוזות שעדיין לא ביקר בהם. מתי בפעם האחרונה הזדמן לכם לרכב על סוסים בזמן השקיעה? תוכלו לפתוח את אחר הצהרים בהסבר על הסוס, הדרכה קצרה לרכיבה ו….לצאת אל השקיעה דרך נופים קסומים של יערות, ים או מדבר. תוכלו ליהנות מחוויה של ארוחת שטח בשילוב פירות ומאפים שונים, לאור ירח ולצד מדורה.
יהיו כאלה אשר יהיו מעוניינים לשלב אקשן ואדרנלין לצד רוגע ורומנטיקה. השילוב מתאפשר בטיול ג'יפים כאשר המדריך או אתם נוהגים ברכב. הג'יפ ייקח אתכם דרך המכשולים הרבים הקיימים בשטח לא לפני שתתפנקו בשוקולדים ושמפניה ואולי אף תחליפו מתנות שהכנתם מראש.
לאחר הנסיעה תגיעו לעמדת תצפית בדיוק בשקיעה, תנצרו את הרגע הקסום ובתיאבון – הסטייקים כבר על האש.

אלמנט הים – רומנטיקה בשיאה :
בים אווירה ייחודית המשלבת רומנטיות, אהבה ותמימות. ניתן לנצל אווירה זאת יחד עם רעיונות של מתנות רומנטיות ודוגמא מצוינת לשילוב כזה היא הפלגה רומנטית ביאכטה.
תוכלו לבצע את ההפלגה לאורך כל שעות היום, רק אתם, הקפטן, היאכטה והים. תיהנו מארוחה רומנטית לאור נרות, מוזיקה נעימה וגם עיסויים ופינוקים שונים לפי בחירתכם.
אם יצאתם להפלגה ביום, תוכלו ליהנות משיזוף משותף על הסיפון ורחצה משותפת במים הנעימים. תרגישו מלכים בעלי יאכטה ליום אחד.

וזכרו, העולם שייך לאוהבים.

אתרים מומלצים : כרטיסי ביקור

Comments are closed.