מתנה ליום הולדת 40 לגבר

גיל 40 זהו ביג דיל רציני לגברים, רבים חווים משבר אמצע החיים והאירוע של ציון גיל הארבעים הוא רגיש ומאד חשוב, לכן יש לבחור במתנה לא שגרתית, לא צפויה וכזו שאתם חושבים שתעשה לגבר שלכן שמח מאד על הלב.

רעיונות למתנות לגיל 40

• טיול של חודש למזרח אסיה או דרום אמריקה – טיול של חודש לנקות את הראש והנפש, תאילנד, פיליפינים, וויאטנם, או בכלל טיול ביבשת דרום אמריקה, לעשן סיגרים משובחים, לשתות מוחיטו ולראות נופים עוצרי נשימה, רוב הגברים הישראלים יחשיבו זאת כמתנה מעולה לגיל 40.
• טיול חוף אל חוף בארה"ב – בניגוד לסוג האנשים שהיו מתחברים לטיול בתאילנד או בדרום אמריקה יש סוג אחר של אנשים שמחפש טיולים למקומות יותר מודרניים, קצת יותר בסטייל כמו לדוגמא טיול מחוף אל חוף בארה"ב, טיול מהנה שתראו בו לא פחות מטיול בדרום אמריקה או תאילנד אפילו אולי יותר.
• קורס צניחה חופשית שבסופו מונפק רישיון – הרבה מהגברים המגיעים לגיל 40 צריכים איזה זריקת אדרנלין, משהו מאתגר ולא קונבנציונאלי, כזה שהם ירגישו בו התעוררות נפשית, קצת לשחק עם הצד המסוכן ולהרגיש כמו בגיל 20, קורס צניחה חופשית שיעניק להם בסוף רישיון לעסוק בספורט הוא אחלה של רעיון.
• כרטיסים למשחק כדורגל רציני – משחק כדורגל הוא עניינם של רבים מהגברים הישראלים, ישנם משחקים רבים במהלך השנה באירופה שנחשבים שווים במיוחד, מפגשים של סופר קלאסיקו ספרדי, מפגשים פיקנטיים בין קבוצות גדולות מהיבשת וכמובן משחקים של קבוצות עם שחקנים מפורסמים, רכישת חבילה שכוללת כרטיסי טיסה, מלונות וכרטיסים למשחק היא אחלה מתנה לחובבי כדורגל.

Comments are closed.